Lacný , dráhy alebo rýchly ?


V dnešnej dobe ani LCD monitory neostávajú po zadu. Môžete si vybrať z niekoľko faktorov. Napríklad či je tenší , podľa toho koľko palcov má , dotykový , alebo rýchly . Poďme sa ale pozrieť na to ktorý monitor sa oplatí zakúpiť podlá toho či ste náročný používateľ , alebo len pravidelný  používateľ.
moderní monitor

Vybrať si monitor nie je jednouché. Ale ak chcete mať poriadny ostrý FulHD monitor ,môžete si vybrať z niektorých značiek. Samsung ponúka 24 palcový LED monitor zo  178-stupňovým uhlom za cenu 138 eur. Je vhodný na hranie hier ale aj na prácu Mínusom je že ak nechtiac buchnete do stola , monitor sa rozkýva . Monitor má totiž labilnejšiu konštrukciu .
barevné pozadí

S podobnou cennou ponuka monitor aj BENQ . Tento monitor je vhodnejší na hranie , a ponúka skvelý dizajn a pevnejšiu konštrukciu , Recenzie dávajú tomuto monitoru vysoké hodnotenia za cenu , výkon a dizajn.
Ak si chcete trochu priplatiť máme tu pre Vás monitor ktorý sa Vám oplatí zakúpiť. AOC je kvalitný herný monitor s frekvenciou 144 Hz. Tento monitor sa stal najpredávanejším monitormi roka . Rýchli a stabilný monitor , ktorý ponúka naozaj výborné grády.
Niektorý ľudia nie sú hráči hier a stačí im aj monitor s lepšou uhlopriečkou či lepším displejom. Preto tu máme monitor značky  Dell z IPS displejom. Tento monitor ponúka minimálne okraje , a kvalitné pestré farby. V rozlíšením 1920 × 1200 ponúka Dell za 250 eur, s  rozlíšením U2414H má 1920 × 1080 za 200 eur a najkvalitnejší monitor od značky Dell P2415Q je v 4K rozlíšení za prijateľných 390 eur.
tři obrazovky
Ak chcete ale väčší monitor máte na výber s niekoľko možností Samsung ponúka LCD  monitor do 198 eur , a o niečo kvalitnejší monitor má aj BeNQ alebo o niečo lacnejší Acer , ktorý ponúka fulHD displej. Pokiaľ chcete ísť do ešte väčších uhlopriečok je tu 29 palcový  Samsung za 434 eur alebo ADC ktorý už ponúka 4K rozlíšenie za podobnú cenu. 

Ohodnoťte příspěvek