Kanalizácia sa dá opraviť aj bez výkopov

Kanalizačné potrubia nám robia veľkú službu. Vedú odpadové vody a splašky z domácností, domov, kancelárií, firiem, či obcí ďalej. Množstvo potrubí je vedených väčšinou v podzemí a preto keď príde k nejakej poruche, zistenie príčiny a presného rozsahu je potrebné robiť špeciálnou technikou cez potrubie, aby sa nemuselo všetky rozkopávať.

dievca kracajuce po potrubi

Ak je potrebná oprava kanalizacie aj u vás, existujú firmy, ktoré sa touto službou špeciálne zaoberajú. Sú to väčšinou krtkovacie firmy, ktoré okrem krtkovania ponúkajú aj ďalšie inštalatérske služby. Potrubie, môže byť upchaté alebo v horšom prípade aj poškodené. Potrubia sa dokonca zvyknú i rekonštruovať, ak je to potrebné. Pri vzniku problému s kanalizáciou je nutné zavolať odborníkov, ktorí svojou technikou najskôr zistia, čo presne sa v potrubí stalo a kde väzí problém, ktorý vám práve skomplikoval život. Ako prvé robí firma monitoring potrubia, ktorým zistí závadu presne a tiež jej miesto. V mnohých prípadoch sa následne dá kanalizácia opraviť aj bez nutnosti výkopov okolo celého potrubia. Monitoring je teda skvelou metódou pre odhaľovanie presností a detailov poškodenia.

kanál

Pri upchatom potrubí sa zvykne použiť dlhá hadica a vysokotlakové čerpadlo. Prúd vody svojou silou prečistí steny potrubia a odstráni všetky nánosy. Potrubie tak môže ďalej pretekať. Krtkovacia firma má techniku aj na úzke miesta a vie prečistiť aj ťažšie dostupné otvory a prierezy.

AB-Krtkovanie opravuje kanalizácie, dokáže vám spraviť monitoring potrubia a aj potrubie opraviť. Podľa rozsahu poškodenia sa rozhoduje aj o spôsobe opravy. Niektoré je možné výhodne opraviť bez výkopov. Nechajte preto diagnostiku poruchy a aj opravu kanalizácie na profesionálnu firmu a odborných pracovníkov AB-Krtkovanie. Určite oceníte ich kvalitné a spoľahlivé služby, tak neváhajte zistiť viac!