Legendárne počítačové hry zdarma, ktoré môžete hrať bez inštalácie

Aj videohry majú svoje korene a svojich predkov. Mániu PC gamingu odštartovali už hry kompatibilné s operačným systémom MS-DOS. Ľudovo im vravíme "dosovky". Sú to počítačové hry z konca 80-tych a začiatku 90-tych rokov minulého storočia. Éra ich popularity však pretrvávala celú dekádu, čiže až po nové milénium a aj dnes sa isto nájdu pamätníci […] continue reading »

Tablet verzus počítač

Ku ktorým ľuďom patríte vy? A viete vôbec niečo o výhodách tabletu a počítača? Je to v konečnom dôsledku technika, ktorá nás sprevádza každodenným životom. Asi si už len málokto z nás vie skutočne predstaviť, aké by to bolo žiť bez takýchto vymožeností. Práca a zábava Rozdiel medzi týmito dvoma pojmami je jasný a zreteľný. A väčšina odborníkov hovorí jasne. Na hranie a na […] continue reading »

Odporúčania pre výber práčky

Hlavné kritériá, ktorým musíte venovať pozornosť pri výbere sú: veľkosť, množstvo/objem, metóda plnenia, technické charakteristiky, funkčný súbor a značka. Pred objednaním zariadenia z internetu alebo z obchodu by nebolo zbytočné dozvedieť sa o funkciách a schopnostiach zariadenia, ktoré potrebujete. Práčky sú rozdelené na európske a ázijské. Tie sa vyznačujú veľkým množstvom rôznych funkcií. Každý model […] continue reading »

Ako vybrať televízor?

Vyberanie elektroniky je v dnešnej dobe naozaj umenie. Kto to kedy videl? Toľko možností a toľko rôznych faktorov, ktoré by ste mali zvážiť predtým, než si niečo kúpite. Nie je to jednoduché, no vždy môžete nájsť niečo, čomu by ste mali venovať pozornosť. Viete, čo by ste mali spraviť? Mali by ste si nechať poradiť. […] continue reading »

Elektro pre ženy

Z nejakého dôvodu sa elektronika stále považuje za mužskú záležitosť. Napriek tomu, že sa nachádzame v dobe, kedy práve elektroniku využívajú viac ženy. Uvedomili ste si to niekedy? Technické vymoženosti ženám skutočne uľahčujú život a to len v tom najlepšom slova zmysle. Verte tomu, že nezáleží na tom či ste žena, alebo muž, elektroniku potrebujete. […] continue reading »

Kto platí tvorcom free aplikácií?

Dnes už ste zrejme aj Vy jeden z mnoha, ktorý vlastní mobilné zariadenie typu smartfón, alebo praktický tablet. Takže zrejme tieto zariadenia aj pravidelne používate. Mohli ste si všimnúť, že služba Google Play nám poskytuje množstvo aplikácií, ktoré si môžeme stiahnuť zdarma. •         Musí v tom byť predsa nejaký háčik, no nie? Legálna stránka a […] continue reading »

Ako si vybrať projektor pre domáce kino

V súčasnosti každý z nás túži mať doma čo najväčší televízor s čo najkvalitnejším obrazom, lenže to má malý háčik. Televízory takéhoto typu sú strašne predražené. Alternatívou je kúpiť si projektor pre domáce použitie, ktorý možno neponúkne najlepšiu kvalitu obrazu, ale za to je to výhodnejšia alternatíva z hľadiska financií. Súčasný trh ponúka stovky typov projektorov, či už ide […] continue reading »

Samsung Galaxy S8 môže mať 4K displej

Samsung Galaxy S8posunie latku zase o niečo vyššie. Tento rok sa Samsung váľa v problémoch – od vybuchujúcich práčok až po vybuchujúce smartfóny Note. Spoločnosť chce reštartovať imidž už ďalší rok. A môže to byť riadna pecka. 1.       Prvé úniky naznačujú, že Samsung Galaxy Note 8 ponesie 6 alebo až 8GB RAM LPDDR4. Rapídna spotreba RAM čipov vo […] continue reading »

Vernee Apollo 4G smartfón určený pre VR teraz za skvelú cenu

Smartfón Vernee Apollo 4Gje vhodný aj pre virtuálnu realitu. Ak patríte medzi priaznivcov smartfónov s veľkou obrazovkou, s ktorým by ste si mohli navyše vychutnať aj zážitky z virtuálnej reality, mohla by vás zaujať akčná ponuka čínskeho obchodu Gearbest. Ten teraz ponúka smartfón Vernee Apollo 4G za pomerne priaznivé ceny. 1.       Model Apollo 4Gv sebe ukrýva desaťjadrový procesor Helio […] continue reading »