Samsung Galaxy S8 môže mať 4K displej


Samsung Galaxy S8posunie latku zase o niečo vyššie.
Tento rok sa Samsung váľa v problémoch – od vybuchujúcich práčok až po vybuchujúce smartfóny Note. Spoločnosť chce reštartovať imidž už ďalší rok. A môže to byť riadna pecka.
samsung logo
1.       Prvé úniky naznačujú, že Samsung Galaxy Note 8 ponesie 6 alebo až 8GB RAM LPDDR4. Rapídna spotreba RAM čipov vo smartfónoch sa už prejavuje niekoľko týždňov aj vo forme zdražovania DDR4 modulov pre PC/notebook. Interné úložisko má byť v základe 64GB, ďalší variant ponúkne údajne až 256GB. Podpora microSD kariet nie je známa, je možné, že spoločnosť ostane pri zdieľanom SIM slote a podpora pamäťových kariet nezmizne.

·         SoCnevieme veľa. Spomína sa, že S8 bude poháňať Exynos 8895, pričom grafickým čipom bude Mali-G/1. Displej má mať uhlopriečku 5,2 a rozlíšenie 2160×4096 pixelov. Cena nového zariadenia má byť vysoká už pri pohľade na použité komponenty, avšak spoločnosť Samsung sa zrejme bude snažiť cenu stlačiť na úroveň minulých modelov.Určite bude chcieť spoločnosť prísť s niečím novým a tak prevalcovať svoju konkurenciu na trh. Napríklad spoločnosť odhalila že príde s displejom ktorý už možno bude 4K. Okrem toho bude chcieť spoločnosť vylepšiť aj grafické parametre ale aj RAM, procesor a úložisko. Nezabúdajme že určite poskytnú nový systém Android ktorý bude momentálne dostupný.

2.       Určite prídu s vylepšeným fotoaparátom a možno aj predným vylepšeným fotoaparátom. Na danom smartfóne určite využijete rôzne funkcie ako Bluetooth, WiFi, 4G, GPS, a mnoho ďalších funkcií. Negatívom je že bude využívať drahé súčiastky a preto bude veľmi drahý ako bolo už spomínané. Preto bude cenovo dostupný asi iba tým bohatším ľuďom aj keď spoločnosť sa určite posnaží znížiť cenu na prijateľnú pre viacerých ľudí.
novinky v mobilu

·         Určite však budú chcieť napraviť svoju reputáciu po predchádzajúcich problémoch ktoré nastali s práčkami ale aj so smartfónom Note, na ktorého konto vzniklo aj veľa vtipných obrázkov a dokonca sa dostal aj do hry. Veríme že Samsung si napraví svoju reputáciu a ukáže svojej konkurenciu super novinku.