10 módnych rád na leto

1. Prírodné materiály Pokiaľ ide o látku, vyberajte si radšej ľahšie a vzdušnejšie materiály ako bavlna, hodváb a plátno. Priedušnosť je dôležitá, ak sú teploty vysoké. 2. Volány Tento prvok dodá vášmu outfitu hravosť a štýlovosť a ešte k tomu kúsky s volánmi sú väčšinou voľnejšie a pohodlnejšie. 3. Biele tenisky Čisté biele tenisky by mali byť v šatníku každej ženy. […] continue reading »

Módne trendy a zima

Každý pozná to obdobie, ktoré prichádza hneď okolo jari a leta, kedy vychádza na povrch všetko, čo bude moderné na sezónu jesene a zimy. Niektoré ženy sa na to naozaj veľmi tešia, iné naopak zúfajú, že už pomaly, ale isto prichádza zima a obdobie, kedy budú musieť zakrývať takmer všetky príťažlivé časti svojho tela a budú vyzerať ako zemiaky […] continue reading »

Podprsenka – pomôcka pre silné ženy

Rady o sebe tvrdíme, že sme silné a nezávislé. Máme krásne telá, ktoré tvoria nohy, ženské boky, brucho, ruky a prsia. Najmä prsia z nás niekedy nepríjemne visia a môžu robiť problém. Na to myslela kedysi dávno, okolo roku 1913, Američanka Marie Phelps Jacob, ktorá ako prvá vynaliezla modernú podprsenku. No tento priemysel sa odvtedy posunul ešte o kúsok ďalej […] continue reading »

Doplnky sú stále in

Väčšinou sa spája s nejakou udalosťou alebo príležitosťou, možno to bol dar od niekoho výnimočného. Pravdou však určite je, že šperky sú súčasťou každej módy. Veď už len keď si zoberieme naozaj akýkoľvek časopis, takmer na sto percent tam uvidíme článok o šperkoch. A ak nie to, určite uvidíte, že ženy na obrázkoch majú väčšinou jeden a niekedy aj […] continue reading »

Triedením šatníka získate viac ako ste si mysleli

Spomeniete si ešte, kedy ste naposledy vyvetrali svoj šatník? Ak to nerobíte často, prichádzate o veľa. Veci sa tam len hromadia, nemáte prehľad v oblečení čo nosíte i čo nie. Upracte si svoj šatník a uvidíte koľko nepotrebných vecí tam máte, ale nájdete niečo o čom ste zabudli, že vlastníte a hneď to môžete využiť v nasledujúcom outfite. 1. […] continue reading »

Ako sa nastylovať do bohémskeho štýlu v 4 krokoch

Jeseň so sebou prináša neuveriteľnú fantáziu vo výbere farieb zo šatníka a bohémsky štýl v tom vie veľmi dobre pomôcť! Jeho rozmanitosť, živosť, pestrosť sú to pravé pre začínajúce sychravé dni. Keďže tento štýl, dá sa povedať, je  trendom celého roka a každá žena po ňom túži, nemôže chýbať ani v kolekciách tejto jesene. Tento štýl sa vyznačuje […] continue reading »

Vintage oblečenie – áno alebo nie?

Slovom originálne by sme mohli označiť aj vintage štýl v obliekaní. Je to čoraz viac trendy, obliecť si kúsok oblečenia, ktoré má za sebou už svoju históriu. Práve tento štýl odkazuje na minulosť, pretože oblečenie sa začalo vyrábať zväčša po roku 1920. Mať takýto kúsok doma je veľmi vzácnosťou a niektoré ženy by určite dali čokoľvek za […] continue reading »

Oblečme sa s radosťou

Väčšina žien ráno pred odchodom do školy, práce či v podstate hocikam do spoločnosti, rieši ten istý problém. Čo si obliecť. Samozrejme, existuje časť, maličké percento žien, ktoré si dajú na seba aj vrece a vyzerajú v ňom dobre. A čo je lepšie, sú v ňom spokojné. Ale tá druhá časť žien, nemá takéto šťastie. Veľké množstvo žien od prírody […] continue reading »