Módne trendy a zima


Každý pozná to obdobie, ktoré prichádza hneď okolo jari a leta, kedy vychádza na povrch všetko, čo bude moderné na sezónu jesene a zimy. Niektoré ženy sa na to naozaj veľmi tešia, iné naopak zúfajú, že už pomaly, ale isto prichádza zima a obdobie, kedy budú musieť zakrývať takmer všetky príťažlivé časti svojho tela a budú vyzerať ako zemiaky zabalené do hrubého svetra. Nikto však netvrdí, že aj taký zemiačik nemôže byť celkom príťažlivý, no nie? Ak však chcete vedieť, čo bude moderné túto zimu a čo je vlastne poslednú dobu moderné naozaj veľmi často, tak pokračujte v čítaní a dozviete sa viac, ako čakáte.
kovbojský styl

Vrstvenie, vrstvenie a neustále vrstvenie

Čo sa týka obdobia, kedy bude všetko okolo vás zamŕzať a vám sa nebude chcieť z domu vystrčiť ani len nos, verte tomu, že sa proti tomuto môžete obrniť. Keď na seba dáte množstvo vecí, určite vám zima nebude. Nie je to však len o bezhlavom hádzaní vecí na seba. Kombinujte svetre, tričká a mikiny, ktoré sa ku sebe hodia. Skúste však spojiť aj veci, ktoré sa zdanlivo ani spojiť nedajú. Uvidíte, že aj zdanlivo neskombinovateľné vzory môžu spolu nakoniec vytvoriť jeden úžasný celok, ktorý budete milovať. Nebuďte skeptická, nám môžete veriť.
džínovina

Schovajte sa pod rôznymi čiapkami

Čo sa týka pokrývok hlavy, tak to je jednoznačne niečo, čo zažíva svoj veľký comeback. Čiapky a vo všeobecnosti všetko, čo si môžete dať na hlavu, je moderné a viete to skombinovať rôznymi spôsobmi. Svoj vrchol tento raz prežívajú hlavne obrovské klobúky, ktoré vám síce uši neochránia, no vyzerajú fakt veľmi dobre a elegantne. Môžete sa spoľahnúť na to, že nájdete model, ktorý vám určite pristane. Taktiež nezabúdajte na pletené čiapky s brmbolcami. Aj to je stále moderné a veľmi, ale naozaj veľmi praktické, hlavne vtedy, keď sú vonku mínusové teploty. Chráňte si vaše uši, ak sa chcete vyhnúť zdravotným problémom. No nezabúdajte na to, že pokrývky hlavy sú naozaj skvelým doplnkom.