Doplnky sú stále in


Väčšinou sa spája s nejakou udalosťou alebo príležitosťou, možno to bol dar od niekoho výnimočného. Pravdou však určite je, že šperky sú súčasťou každej módy. Veď už len keď si zoberieme naozaj akýkoľvek časopis, takmer na sto percent tam uvidíme článok o šperkoch. A ak nie to, určite uvidíte, že ženy na obrázkoch majú väčšinou jeden a niekedy aj viac ozdôb. Len málokedy sa v tomto prípade používa minimalizmus, kedy si na seba žena nedá absolútne nič.
Niektoré veci na sebe jednoducho máme stále ako taký talizman.

sluneční brýle

Je to niečo, bez čoho nie ste vo svojej koži a keď to so sebou nemáte, cítite sa vyslovene nepríjemne. Nezáleží na tom či je to prsteň, retiazka, náramok. Je to jednoducho niečo, čo vám prináša radosť. Niektorí ľudia si radi takéto veci nedávajú dole ani v noci. A niektorí sú takýmito vecami celkom radi obvešaní. Nie každý má predsa len jeden talizman, veľká väčšina z nás ich má oveľa viac. A práve tie na sebe nosíme neustále. Myslíte si, že sa to dá so šperkami prehnať? Určite áno. Pravdou však je, že v dnešnej dobe to už teda jednoznačne nie je módny krok vedľa.

kabelka

Dnes je moderné takmer úplne všetko. Či na sebe nemáte nič, alebo ste od hlavy až po päty obvešaná bižutériou či zlatom, je to len na vás, ale verte tomu, že to nie je módny prehrešok. Uvidíte, že najlepšie bude, keď sa v tom budete cítiť dobre. Vtedy sa žiadne „fopá“ určite nekoná. Vedeli ste, že aj šperky majú svoje módne trendy? Niekedy letí bižutéria, inokedy je to zase vyslovene zlato a pred rokmi bol ošiaľ bieleho striebra. Teraz sú moderné takzvané chokre, ktoré prišli z našich ľudových tradícií. Je jasné, že každá z nás si medzi šperkami môže nájsť to svoje. A možno práve vy ste ten typ ženy, ktorá ani žiadne šperky nepotrebuje. No väčšina z nás má rada trblietavé veci, no nie? Patríte k nám aj vy?