Ako sa nastylovať do bohémskeho štýlu v 4 krokoch


Jeseň so sebou prináša neuveriteľnú fantáziu vo výbere farieb zo šatníka a bohémsky štýl v tom vie veľmi dobre pomôcť! Jeho rozmanitosť, živosť, pestrosť sú to pravé pre začínajúce sychravé dni. Keďže tento štýl, dá sa povedať, je  trendom celého roka a každá žena po ňom túži, nemôže chýbať ani v kolekciách tejto jesene.

Tento štýl sa vyznačuje najmä svojou nie príliš formálnou stránkou. Avšak ak sa tak rozhodnete obliecť, nesie so sebou dávku elegancie. Boho štýl bol prebraný od ľudí žujúcich v Afrike a Ázií a prišiel až sem k nám. Je zaujímavé ako sa kultúra iných dokáže preniesť aj do našej kultúry. A ešte keď v tom vyzeráte báječne, nie je ďalej o čom hovoriť.
móda jako z venkova
1. Doplnky
Pri bohémskom štýle platí, čím viac rozmanitých doplnkoch, tým lepšie. Rôzne retiazky, prstene, náušnice si zvolíte už podľa svojej predstavivosti, alebo podľa toho či preferujete zlatú či striebornú bižutériu. Pri doplnkoch nesmie chýbať klobúk a šál, ktoré sa vám v tomto ročnom období mimoriadne hodia.

2. Džínsy
Farbou džíns, ktoré si zvolíte a chcete zapadnúť do boho štýlu je jednoznačne indigo. Ale ak nie ste fanúšikom tejto farby, nezúfajte. Vyberte si farbu, v ktorej sa budete cítiť pohodlne a uvoľnene. Veď  v tomto štýle ide hlavne  o to aby sa tak človek cítil. Džínsy môžete doplniť čiernymi čižmami alebo bielymi teniskami.
blondýna v černém klobouku
3. Čipka a svetre
V šatníku by vám nemal chýbať čipkovaný top. Ak ho ale nemáte, siahnite po bielom tričku skombinujte ho s háčkovaným svetrom a outfit je na svete. Okrem spomínaného svetra tento štýl reprezentujú aj dlhé svetre a šaty s rôznymi vzormi či geometrickými tvarmi.

4. Účes
V bohémskom štýle je všetko tak trochu bláznivé a platí to aj o účese. Vyskúšajte neposedné vlky pohodené na chrbte, zapletený vrkoč , ktorého objem dosiahnete povyťahovaním niektorých častí. V tomto prípadne nebuďte perfekcionista. Čím viac vlasov z účesu vytŕča, tým lepšie.