Triedením šatníka získate viac ako ste si mysleli


Spomeniete si ešte, kedy ste naposledy vyvetrali svoj šatník? Ak to nerobíte často, prichádzate o veľa. Veci sa tam len hromadia, nemáte prehľad v oblečení čo nosíte i čo nie. Upracte si svoj šatník a uvidíte koľko nepotrebných vecí tam máte, ale nájdete niečo o čom ste zabudli, že vlastníte a hneď to môžete využiť v nasledujúcom outfite.

1. Zbavíte sa negatívneho myslenia
Triedením, prezeraním a skúšaním niektorých kúskoch vo vašom šatníku prídete na iné myšlienky. Doslova sa pri tejto činnosti zrelaxujete. Ak sa niektorých šiat vzdáte, neprídete len o veci hmotné, ale aj negatívne myšlienky a pocity. To všetko sa  od vás odplaví  preč len tým, že si usporiadate šatník.
baleriny v obchodě
2. Naučíte sa fantazírovať
Začnete si prezerať veci vo vašej skrini a v hlave vám hneď  napadne k čomu to doladíte? To je správne myslenie. Predsa o to ide, dať nový život „strateným“ veciam. Staré kúsky hneď plnia úlohu nových a vy len môžete očakávať, ako bude vaša fantázia odmenená kladnými komentármi na váš aktuálny outfit.

3. Pocit spokojnosti
Zostať organizovaná počas upratovania a triedenia v šatníku je veľmi užitočná vec. Roztrieďte si oblečenie podľa farieb, sezóny, používateľnosti a uvidíte, že pri budúcom otvorení šatníka sa usmejete sama nad sebou a zaplaví vás pocíť spokojnosti len tým, že sa pozriete na zorganizované veci v ňom. A je to veľmi praktické pri výbere oblečenia.
složené oblečení a brýle
4. Pomôžete nie len sebe, ale aj iným ľuďom
Ako sme už spomenuli, triedením a zbavovaním sa vecí sa dokážete zbaviť negatívnych myšlienok. Touto činnosťou môžete taktiež poskytnúť pomoc ľuďom, ktorí to naozaj potrebujú. V našej krajine existuje veľa organizácií na pomoc ľuďom v núdzi, detské domovy či spolky pre pomoc bezdomovcom. Tí určite nezištne ocenia oblečenie, ktorého sa vy chcete zbaviť.

5. Otvorená novým možnostiam
V neposlednom rade získate priestor na nové veci. Pretože tých veru nikdy nie je dosť. A tak sa môžete realizovať nakupovaním najnovších modelov oblečenia.