10 módnych rád na leto


1. Prírodné materiály
Pokiaľ ide o látku, vyberajte si radšej ľahšie a vzdušnejšie materiály ako bavlna, hodváb a plátno. Priedušnosť je dôležitá, ak sú teploty vysoké.

trenky

2. Volány
Tento prvok dodá vášmu outfitu hravosť a štýlovosť a ešte k tomu kúsky s volánmi sú väčšinou voľnejšie a pohodlnejšie.

3. Biele tenisky
Čisté biele tenisky by mali byť v šatníku každej ženy. Môžete ich kombinovať so všetkým, od džínsov až po šaty. Sú roztomilé a pohodlné a veľmi všestranné.

4. Perfektné šortky
Vyberte si jeden pár s neutrálnou farbou, ktorý vám dokonalo bude sedieť a kombinujte ich. Uistite sa hlavne, aby boli šortky pohodlné a odhaľovali koľko chcete.

5. Letné sandále
Leto je ten správny čas na nájdenie nového páru sandálov. Ploché sandále sú skvelé pre ich pohodlie a ľahkosť (rovnako ako žabky). Dobré sandále posunú váš outfit na vyššiu úroveň.

6. Denimové kúsky
Kto povedal, že dva kúsky denimu sa nesmú kombinovať? Nie je to pravda, kľudne môžete kombinovať denimové šortky s denimovou košeľou a bude to vyzerať super.

7. Odhaľte svoje ramená
Šaty na ramienka sú dobrou voľbou, ako vyzerať štýlovo bez toho, aby ste ukázali toho príliš veľa. Kombinujte so sandálmi a aj s teniskami.

8. Výrazné farby
Vyberajte kúsky s výraznými farbami ako je červená, oranžová, modrá alebo žltá pre živší letný vzhľad. Skombinujte letné výrazné farby s neutrálnymi, aby ste to neprehnali a vytvorili vyvážený outfit.

boty

9. Potlače a vzory
Letný čas je plný udalostí, ako sú svadby a oslavy. Vyskúšajte niečo nové a oblečte si na svadbu šaty s geometrickými alebo kvetinovými vzormi. Budete iná a je to super vyskúšať.

10. Biele denimové kúsky
Keď teplota stúpa, treba radšej zvoliť biely denim pred modrým alebo čiernym. Skúste skombinovať akékoľvek biele denimové nohavice alebo sukňu s hocijakou farbou a budete mať skvelý letný outfit.