Elektro pre ženy


Z nejakého dôvodu sa elektronika stále považuje za mužskú záležitosť. Napriek tomu, že sa nachádzame v dobe, kedy práve elektroniku využívajú viac ženy. Uvedomili ste si to niekedy? Technické vymoženosti ženám skutočne uľahčujú život a to len v tom najlepšom slova zmysle. Verte tomu, že nezáleží na tom či ste žena, alebo muž, elektroniku potrebujete. No existuje niekoľko vecí z elektroniky, bez ktorých by sa takmer žiadna žena nezaobišla, tým si teda môžete byť istý. Čo konkrétne to však je? Bez čoho by život ženy nebol taký ako predtým?

žárovka
 
Vecí, bez ktorých ženy nevedia existovať, je skutočne veľmi veľa. Už dávno nie sme predsa obklopený mužskými vecami, takže skutočne nie je o čom, no nie?
 
Asi tou najtypickejšou vecou pre každú ženu je práve fén. Nezáleží na tom či máte dlhé, alebo krátke vlasy. Fén je jednoducho povinnou výbavou každej ženy. Prečo? A to sa ešte vôbec pýtate? Nič predsa tak neskrotí vlasy, ako práve fén. Bez neho by ste sa určite nezaobišli, o tom niet najmenších pochýb. Či už sa ponáhľate, alebo máte pocit, že nemôžete ísť do postele spať s mokrou hlavou. Fénovať jednoducho budete, keď už nie kvôli ničomu inému, tak hlavne z princípu. S vyfénovanými vlasmi sa jednoducho oveľa lepšie manipuluje a tak niet divu, že patrí do povinnej výbavy elektroniky pre ženu, no nie?

žárovky
 
Ďalej sa však musíte pozastaviť aj nad tým, že väčšina vecí, ktoré má žena v kuchyni, patrí do elektroniky. Mohli by sme však tieto veci označovať za univerzálne, keďže ich používajú aj muži, nemyslíte?
 
Ktoré sú však okrem fénu typické ženské prostriedky? Jednoznačne je to všetko, čo sa týka vlasov, teda okrem fénu aj kulma a žehlička na vlasy. No v poslednej dobe sa vrece roztrhlo aj s elektrickými čističmi pleti. Začali ich vyrábať v rôznych farbách a taktiež aj v rôznych prevedeniach, takže sa niet čo čudovať, že ich ženy totálne milujú a používajú, no nie?