Lacný , dráhy alebo rýchly ?


V dnešnej dobe ani LCD monitory neostávajú po zadu. Môžete si vybrať z niekoľko faktorov. Napríklad či je tenší , podľa toho koľko palcov má , dotykový , alebo rýchly . Poďme sa ale pozrieť na to ktorý monitor sa oplatí zakúpiť podlá toho či ste náročný používateľ , alebo len pravidelný  používateľ.
moderní monitor

Vybrať si monitor nie je jednouché. Ale ak chcete mať poriadny ostrý FulHD monitor ,môžete si vybrať z niektorých značiek. Samsung ponúka 24 palcový LED monitor zo  178-stupňovým uhlom za cenu 138 eur. Je vhodný na hranie hier ale aj na prácu Mínusom je že ak nechtiac buchnete do stola , monitor sa rozkýva . Monitor má totiž labilnejšiu konštrukciu .
barevné pozadí

S podobnou cennou ponuka monitor aj BENQ . Tento monitor je vhodnejší na hranie , a ponúka skvelý dizajn a pevnejšiu konštrukciu , Recenzie dávajú tomuto monitoru vysoké hodnotenia za cenu , výkon a dizajn.
Ak si chcete trochu priplatiť máme tu pre Vás monitor ktorý sa Vám oplatí zakúpiť. AOC je kvalitný herný monitor s frekvenciou 144 Hz. Tento monitor sa stal najpredávanejším monitormi roka . Rýchli a stabilný monitor , ktorý ponúka naozaj výborné grády.
Niektorý ľudia nie sú hráči hier a stačí im aj monitor s lepšou uhlopriečkou či lepším displejom. Preto tu máme monitor značky  Dell z IPS displejom. Tento monitor ponúka minimálne okraje , a kvalitné pestré farby. V rozlíšením 1920 × 1200 ponúka Dell za 250 eur, s  rozlíšením U2414H má 1920 × 1080 za 200 eur a najkvalitnejší monitor od značky Dell P2415Q je v 4K rozlíšení za prijateľných 390 eur.
tři obrazovky
Ak chcete ale väčší monitor máte na výber s niekoľko možností Samsung ponúka LCD  monitor do 198 eur , a o niečo kvalitnejší monitor má aj BeNQ alebo o niečo lacnejší Acer , ktorý ponúka fulHD displej. Pokiaľ chcete ísť do ešte väčších uhlopriečok je tu 29 palcový  Samsung za 434 eur alebo ADC ktorý už ponúka 4K rozlíšenie za podobnú cenu.