Xbox 360, 500 GB- Nízka cena od roku 2017!


V dnešnej dobe na trhu s hernými konzolami vládnu a medzi sebou konkurujú tieto dve: Sony Playstation 4 a Xbox One.
Obidve stoja myslím okolo 260 Euro, no hry do nich stoja okolo 60 Euro za jednu. Takže ak si kúpite 4 hry, dáte za ne skoro toľko, ako za celú konzolu.
XBox 360
Lenže je tu jedna zaujímavá ponuka, nad ktorou sa oplatí zauvažovať. Ak spomeniem konzolu Xbox 360, každý bude vedieť, o čo ide. 10 rokov, až do výroby PS4 a XOne bola myslím najpopulárnejšia. Jedná sa o naozaj kvalitný produkt, na ktorom si zahráte všetky známe tituly. Zahráte si na ňom i nové športové tituly ako WWE 2K17, FIFA 17, NBA 17,… ešte hry z roku výrobu 2016. Tie sú aj na túto dobu super.
•        Táto konzola, ktorá bola veľmi obľúbená celých 10 rokov, dnes v novej 500 GB verzii, nepoužívaná, stojí maximálne 140 Euro, nájdete ju na e- shopoch. Cez bazár sa vám to neoplatí, nie je o moc lacnejšia a bola dlho používaná. Na e- shopoch nájdete túto novú, nepoužívanú, s harddiskom 500 GB, na ktorej spustíte i hry, ktoré vyžadujú veľké úložisko, napr. Wolfenstein: New Order alebo Need for speed: Rivals. Tieto známe tituly sú vyrábané na tento nový model Xbox 360 500 GB. Ako vravím, na e- shopoch ho nájdete a zaplatíte maximálne 140 Euro i s kuriérom. A teraz ďalšia skvelá správa. Hry do tejto konzoly stoja okolo 10- 15 Euro, v niektorých prípadoch menej.
ovladače xboxu
Takáto polovičná zľava nastala začiatkom roka 2017. Xbox 360 má teraz nízku cenu, veľký harddisk a hry, ktoré tak pred rokom, dvoma, stálli cca 40 Euro, dnes kúpime za takúto rozumnú cenu. Ja osobne som túto ponuku využil, pretože som konzolu nemal a takáto cena a hlavne kvalita sa mi zdá viac než férová. Už som si do nej kúpil i množstvo titulov, predsa 40 Euro a 15 Euro za hry je oproti minulým rokom rozdiel. Pritom kvalita je stále tá istá. Iba nastala konkurencia novšieho modelu. No pomocou e-shopov do tohto klasického Xbox 360 kúpite pomerne za lacno všetky známe a obľúbené tituly, aj s novinkami, s rokom výroby 2016. Pokiaľ nemáte hernú konzolu, tak sa vám táto ponuka oplatí.