Na čo slúži UV lampa?

Baktérie sú všade. Voľným okom ich však nevidíme. Sú to mikro častice, na ktoré potrebujeme veľmi konkrétne prístroje. Akým prístrojom uvidíte rôzne baktérie a roztoče? Vhodným prístrojom na odhalenie rôznych baktérii je UV lampa bakterie. Je to vynikajúca pomôcka, aby ste svoje baktérie mohli včas odstrániť rôznymi prostriedkami. Nikto nechce mať baktérie. UV lampa je úžasná vec, ak chceme odhaliť baktérie v našej vode. Slúži aj na jej dezinfekciu. Eliminuje baktérie a aj vírusy bez použitia rôznych chemikálii a hlavne bez chlóru. Tiež slúži ako prirodzená ochrana vody.

kvapka vody

UV lampa zabíja rôzne baktérie, akými http://www.sunmarketing.sk/ppc-reklama/s-akymi-ppc-systemami-pracujeme sú enterokoky, kultivovateľné mikroorganizmy, ecoli, či iné. UV lampa sa zvyčajne umiestňuje tam, kde je prívod studenej vody, napríklad do kotolní alebo technických miestností. Navyše takéto UV lampy sú vyrobené už aj v kompaktných veľkostiach. Práve preto je vhodná aj na dočistenie vody. UV lampa sa využíva na vodu zo studne. V studňovej vode sa nachádza príliš mnoho baktérii a vírusov, ktoré sú nebezpečné na konzumáciu. Ani filter na vašu vodu ich natoľko nezničí. Najúčinnejším riešením je použitie UV lampy, ktorá vám zničí až 99,9% všetkých baktérií a vírusov.

čistá voda

Ak správne namontujete UV lampu, nebudete sa viac obávať znečistenej vody. Môžete ju používať na pitie, do varenia alebo pečenia a do vášho tela sa baktérie nedostanú. Baktérie vo vašom tele vám môžu spôsobiť žalúdočné problémy, ktorých by ste sa práve UV lampou vedeli vyvarovať. UV lampy na trhu dostať v rôznych veľkostiach a podľa svojho využitia. Dôležité je si poriadne premyslieť, ako danú UV lampu budete využívať. Je rozdiel používať ju v bežnej vašej domácnosti alebo v prevádzke, či rekreačnej chate. Ceny UV lámp sa pohybujú v cenovej kategórii od sto eur až do tritisíc eur. V každej predajni je odborník, ktorý vám s výberom správnej UV lampy rád pomôže.