Povinná revízia

Doma je stav elektrospotrebičov v našej réžii. V zamestnaní sa musí o elektrické zariadenia a elektrospotrebiče postará váš zamestnávateľ. Nie je to len na jeho dobrej vôli kontrolovať zariadenia, aby spĺňali všetky funkcie a boli zdraviu bezpečné. Má to povinné zo zákona. Podľa zákona je každý zamestnávateľ, ktorý vo svojej spoločnosti vlastní elektrospotrebiče, elektrické zariadenia a stroje povinný vykonávať revíznu prehliadku týchto zariadení v určitých intervaloch. Pre zamestnávateľov je náročné sledovať lehoty všetkých zariadení, ktoré podliehajú revíznej kontrole. A preto vznikla spoločnosť Interlogic.sk, ktorá vykonáva expertné revízie a pomáha zamestnávateľom s ľahkým priebehom revíznej kontroly.

revízia

Moderná technológia pri revíznej kontrole

Revízne kontroly pred niekoľkými rokmi prebiehali so zošitom a perom. Namerané hodnoty si revízny technik zapisoval a poctivo nahadzoval do systému. Interlogic.sk používa moderné technológie v podobe tabletov s nainštalovaným softvérom, do ktorého revízny technik priamo ukladá namerané dáta, ktoré neskôr vyhodnotia revíznu správu. Vďaka takémuto systému je revízna správa hotová prakticky do niekoľkých minút. Zamestnávateľ môže mať revíznu správu na svojom e-maily už do niekoľkých minút. Nemusíte už tak čakať dlhé mesiace na revízne správy. Interlogic.sk vyhodnotí revíznu správu v priebehu práce u zákazníka.

revízia

Ďalšou veľkou výhodou sú QR kódy. Každé zariadenie podliehajúce revíznej kontrole dostane unikátny štítok s QR kódom, ktorým je daný elektrospotrebič označený. Od samotného uvedenia do prevádzky bude niesť svoj QR kód až do jeho vyradenia. Nemusí tak zamestnávateľ skladovať evidenčné štítky spolu s dátumom, ale jednoducho stačí naskenovať QR kód na danom zariadení. Revízne prehliadky sú povinnosťou a preto im žiadny zamestnávateľ neujde. Jednoduchšie ako obchádzať zákon je najať si Interlogic.sk, ktorý sa postarajú o kvalitnú a rýchlu revíziu elektrospotrebičov za vás.