Ochráňte vaše kľúče od auta so štýlovým silikónovým puzdrom

Bez čoho šofér a vlastník auta nemôže začať svoj deň? Bez toho, aby si so sebou nezobral  svoje kľúče od auta. Sú pre neho niečím podobným ako kľúče od domu. Malý doplnok, ktorý však otvára neodmysliteľné komfortné možnosti. A k ním sa rozhodne radí jazda autom a príjemné posedenie v jeho interiéri.  A sem sa dostane práve vďaka kľúčom, ktoré ale musí nosiť vždy a všade so sebou.
To zároveň so sebou prináša neželanú pravdepodobnosť, že ich môže stratiť, v tom „lepšom“ prípadne poškodiť. Áno, skôr alebo neskôr môžu podliehať opotrebeniu a hoci aj menšiemu poškodeniu do podoby, kedy sa začnú zasekávať alebo dokonca zostanú nepoužiteľné.

automobilový klíč

Každý majiteľ kľúčov pravdepodobne ráta s tým, že tieto sú pomerne náchylné k poškodeniu a to hlavne z dôvodu, že sme s nimi prakticky stále v kontakte. To so sebou prináša rôzne variácie ich možného poškodenia, respektíve ich deformácie. A niekedy stačí skutočne málo, aby prestali plniť svoju službu tak, ako keď mali svoj čisto nový dizajn. Háklivým je napríklad ich kontakt s vodou či tekutinou alebo fakt, že nám jednoducho spadnú na zem a pod vplyvom nárazu sa zdeformuje ich pôvodný tvar.
Týmto faktorom nezabránime, ale môžeme spraviť všetko preto, aby sme boli „za vodou“.
Napríklad už len tým, že budeme disponovať náhradnou kópiou tohto kľúča. Alebo je tu aj ďalšie známe riešenie, a to kvalitné silikónové puzdrá, čo budú mať nielen estetický, ale hlavne ochranný efekt.

klíče auta

S ochranným obalom tak dokážete spoľahlivo predísť problémom s deformáciou či poškodením vašich kľúčov od auta https://www.autokluc24.sk/autokluc/silikonove_puzdra.
Okrem ochrannej funkcie si následne môžete všimnúť, že ponuka týchto doplnkov je zároveň zaujímavým dekoračným riešením. Doplnky v podobe puzdier predstavujú rôzne farebné a dizajnové variácie, samozrejme je potrebné vyberať tiež podľa konkrétnej značky auta.

2.7/5 - (3 votes)