Učte sa jazyky s WocaBee

Aplikácia WocaBee momentálne funguje v troch jazykoch a to v slovenčine, češtine, angličtine a nemčine. Hovoríme však iba o ovládaní aplikácie, teda o menu, alebo o pokynoch. Čo sa týka učenia nových jazykov, je aplikácia takzvane jazykovo nezávislá. Znamená to, že sa prostredníctvom nej môžete učiť akýkoľvek cudzí jazyk.
WocaBee sa zameriava hlavne na zväčšovanie slovnej zásoby. Cvičenia z gramatiky, alebo časov tu preto nehľadajte.

novinky
 
Pre koho je WocaBee určená
 
WocaBee môžete používať na telefónoch, tabletoch, alebo počítačoch. Preto je vhodná aj pre školy a pedagógov. Učiteľ môže do aplikácie pridávať napríklad balíčky nových slovíčok. Ak stanoví domácu úlohu, môže si prezrieť to, koľko času jej venovali jednotliví žiaci, alebo s čím mali pri precvičovaní najväčší problém.
Motiváciou je i možnosť umiestniť sa v rebríčku. Žiaci takto medzi sebou prirodzene súťažia, takže sa pre nich učenie stáva omnoho príťažlivejším.
Učitelia si pochvaľujú najmä to, že žiaci majú o takýto spôsob výučby väčší záujem, keďže sa nedá porovnávať s klasickým, ale najmä nudným bifľovaním slovíčok.
 
Aplikácia samozrejme slúži aj pre jednotlivcov. Majú v nej možnosti ako precvičovanie slovíčok, alebo hranie hier v danom cudzom jazyku. Na učenie využíva rôzne metódy tak, aby bolo čo najefektívnejšie. 

učitel
 
Ako aplikáciu používať
 
Aplikácia nepotrebuje inštaláciu, funguje prostredníctvom internetu, takže sa do nej stačí prihlásiť z akéhokoľvek zariadenia. Za používanie síce musíte zaplatiť, cena je však dostupná naozaj pre každého. V prípade, že si chcete WocaBee predplatiť na šesť a viac mesiacov, zaplatíte 50 centov pre jedného používateľa za výučbu jedného cudzieho jazyka.
Ak si ju predplatíte na menej ako 5 mesiacov, mesačne vás bude stáť 80 centov na jedného používateľa.
Pred zakúpením, môžete vyskúšať 14 dňovú verziu, ktorá je zdarma.
V prípade, že chcete aplikáciu používať v škole, je možnosť si ju zakúpiť skupinovo, pričom ju učiteľ môže využívať zadarmo.