Vznik tantry

Informácie o tantre sa môžete dočítať na internete alebo priamo na internetovej stránke tantrického masážneho salóna, ktorý ste si sami zvolili. Tantrizmus je vo všeobecnosti považovaný za indické umenie, ktoré je zároveň aj filozofiou, náboženstvom, učením a druhom meditačného cvičenia. Spája v sebe prvky hinduizmu a budhizmu, čo sú v súčasnosti 1 z najpopulárnejších svetových náboženstiev čo sa týka počtu prívržencov a nasledovníkov. Aj keď tantrizmus preberá veľa základných kameňov od iných náboženstiev, taktiež má čo ponúknuť z množstva originálnych myšlienok a životných právd, ktoré hlása.

žena

Takéto masáže sú v súčasnosti ešte stále diskutabilnú tému, pretože ich popularita narastá, a to aj u nás a v Česku, avšak spoločnosť ešte stále nemá úplne jednotný názor na to ako sa staviť k erotickým masážam celkovo. Nájdu sa medzi nami takí, čo na tieto masáže pľujú a neschvaľujú ich, pretože vidia v nich len to, že tam vystupuje ľudská nahota a z toho si automaticky vyvedú vlastné, ničím nepodložené závery toho, že počas takejto masáže prebieha medzi masérku aj klientom pohlavný styk, a teda tantrické masáže sú podľa nich len obyčajné sexuálne a erotické služby poskytované za peniaze, ktoré sa ukrývajú pod krajším názvom a vykonávajú sa v luxusnejších zariadeniach.

žena

Avšak ľudia, ktorí sa takýchto masáží zúčastnili dobre vedia, že síce tantrické masáže sú veľmi intímnym a blízkym spojením medzi masérkou a klientom, avšak všetko len prostredníctvom dotykov. Možno sa to tak nemusí javiť, avšak aj tantrické masáže majú svoje pravidlá a 1 z nich je to, že veci masérku a jej zákazníkom nesmie dôjsť k pohlavnému styku. Je vhodné, aby sa zákazník vopred informoval na stránke salóna, kde siahajú jeho hranice a hranice jeho masérky. V opačnom prípade pri akomkoľvek porušení pravidiel môže byť klient je vyvedený z tohto tantrického salónu.