Ako si spoľahlivo poradiť s upchatým odtokom? Predsa s kratkovaním.

Už zase neodteká? Váš odtok v dreze znova štrajkujete a vy už s ním strácate trpezlivosť. Vyskúšali ste všetky metódy, domáce recepty aj prípravky z obchodu. Efekt je vždy len dočasný a problém sa periodicky vracia po čase späť a častokrát v oveľa väčšom rozsahu. Predtým odtekala voda z drezu pomaly, teraz už pre zmenu neodteká vôbec. Podobný prípad trápi mnohé iné gazdinky na celom svete. A nie je to iba o dreze. Rovnako na tom býva aj odtok vo vani, umývadle, odtoková rúra z práčky či umývačky riadu a o záchode ani nehovoríme. Všetko sa pravidelným používaním opotrebúva a zanáša nečistotami zvnútra.

Odtok

Každá mastnota, zvyšky z čistiacich prípravkov, každé vlasy, chlpy, tkaniny z oblečenia zanechajú na potrubí svoju stopu. Taktiež vodný kameň môže byť jeho úhlavným nepriateľom. Spoločne s mastnotou vytvárajú na stenách potrubí vrstvu, ktorá zachytáva ďalšie tuhé častice, ktoré po čase vyformujú tuhú bariéru zabraňujúcu voľnému prietoku odpadovej vody. Výsledkom je zablokované potrubie a spomínané hromadenie vody v drezoch, umývadlách a inom zariadení. To najlepšie, čo pre vaše potrubie môžete v takýchto situáciách urobiť, je okrem prevencie aj profesionálne čistenie, alebo tiež krtkovanie. Ak pochádzate z Bratislavy a okolia, využite služby krtkovacej firmy AB-krtkovanie Bratislava.

Naradie

Krtkovanie Bratislava vás rýchlo a spoľahlivo zbaví neželaných blokád potrubí. A to nie je všetko. Dokážu vyriešiť aj akékoľvek iné problémy týkajúce sa práve kanalizácie a potrubí. Ich doménou sú tiež inštalačné práce rôzneho druhu. Krtkovanie Bratislava k vám zavíta kedykoľvek, keď je to nevyhnutné, ochotní vyriešiť vašu poruchu k maximálnej spokojnosti zákazníkov. Profesionálne, za rozumnú cenu a bez skrytých poplatkov. Toto je služba, ktorú si vaše potrubie doslova pýta. Zavolajte AB-krtkovanie Bratislava hneď teraz aj vy.