Tantra masáž pracuje so sexuálnou energiou a prináša uvoľnenie

Každý z nás disponuje určitou životnou silou. A ako vieme, tá sa pod vplyvom mnohých faktorov vytráca, no rovnako tak je potrebné ju vedieť pravidelne dopĺňať. Dobíjať ju určitými príjemnými relaxačnými aktivitami, k akým sa neradí len spánok a občerstvenie, ale napríklad aj dobrá masáž.

A práve so životnými silami pracuje tantrická masáž. Tá, ktorá sa vo svojej podstate zvykne označovať aj erotic massage, hoci v tomto prípade nevravíme o návšteve sex privátu a ani o platených sex službách zafo.

sei modelka s klobúkom

V tomto prípade vravíme o návšteve tantra salónu, v ktorom sa poskytujú tantrické masáže, ktoré sú ale ako možno viete, charakteristické senzuálnymi, resp. erotickými dotykmi a tým, že narábajú so sexuálnou energiou. Zmyselné erotické dotyky sa pritom venujú aj intímnym partiám, teda bodom, kde pôsobia najintenzívnejšie z hľadiska potrebného uvoľnenia sexuálnej energie. Vďaka týmto postupom sa dosiahne uvoľnenie celého tela, vrátane mysle a takisto všetkých zadržiavaných blokov, vrátane tých sexuálnych.

  • Tantrická masáž prepojuje telesné potreby s emočným a sexuálnym uvoľnením.

Niet preto divu, že je populárna a väčšina z tých, ktorí ju naozaj zažili, na ňu spomínajú veľmi radi a vlastne sa k nej túžia vrátiť. Rovnako sa vraví, že je návyková a ak ju človek absolvuje, tak ju bude chcieť navštíviť znovu. Pretože ide o špeciálny a originálny druh masáží s postupom a účinkami, ktoré skrátka iná masáž dopriať nedokáže. A dôvodom je možno práve fakt, že tie iné nepracujú so sexuálnymi energiami.

telo, vlhkosť

A akým spôsobom ju môžete zažiť aj vy?

Je niekoľko možností. Ak ju ovláda váš partner/ka, pokojne si ju pravidelne môžete dopriať aj u vás doma. V opačnom prípade sa stretnete s inzerciou a ponukami súkromných masérok, no a do tretice sa ponúka vyššie spomenutá možnosť, teda návšteva niektorého z tantrických salónov, ktoré nájdete predovšetkým v našom hlavnom meste.