Predávame ready made spoločnosti

Ešte ste o tom nepočuli? Áno, je to tak, hovoríme o ready made spoločnostiach, čo v preklade znamená – pripravených, vytvorených spoločnostiach. To znamená, že ide o hotové, nachystané spoločnosti. Nachystané pre vás, potenciálnych zákazníkov, ktorí máte záujem o danú spoločnosť z našej zverejnenej databázy. Výhody sú už verejne známe a dostupné na internete ako aj na našich stránkach, ktoré pravidelne dopĺňame o nové a aktuálne informácie. Ready made spoločnosti sú pripravené na predaj so všetkým, čo k tomu patrí. Zostáva absolvovať pár konkrétnych krokov k dotiahnutiu celého procesu, ktorý vedie k zápisu do Obchodného registra. Potom je už daná spoločnosť vaša, určená na vaše podnikateľské aktivity.

začnite vaše vlastné podnikanie

Ready made sro Ezmluva ponúka sprostredkovateľské služby za účelom dosiahnutia vašich vytúžených cieľov v oblasti obchodu. Pomôžeme vám naštartovať vaše podnikanie jednoducho a rýchlo, bez zbytočných procesov vzťahujúcich sa na kontaktovanie úradov a inštitúcií. Všetko potrebné, čo podnikaniu predchádza vykonáme za vás. Môžete nás kontaktovať formou online, kde vyplníte nezáväznú objednávku, ktorá pozostáva z formulára. Vyberiete si spoločnosť, o ktorú máte záujem. Následne vám zašleme prislúchajúce podklady a dokumenty, ktoré podpíšete a pošlete späť.

vízia úspechu

V prípade požadovania jednotlivých zmien ako je napríklad zmena sídla spoločnosti, zmena adresy spoločnosti a podobne, nás informujte a my vybavíme ich zaznamenanie do Živnostenského registra. Môžete zmeniť predmet podnikania alebo doplniť ďalší, či ďalšie, keď sa púšťate do rozsiahlejšieho projektu v oblasti podnikania. Všetko prispôsobíme tak, ako si to predstavujete, aby váš štart prebehol nerušene a podľa vašich plánov. Po zápise do Obchodného registra môžete začať pracovať pod názvom spoločnosti, spoločnosť je vaša a vo vašej zodpovednosti. Samozrejme, sme tu pre vás aj naďalej, čo sa týka potrebného poradenstva a zodpovedania otázok. Tešíme sa na spoluprácu s vami, nech ste kdekoľvek na Slovensku.