Sklenené steny vo Vašom projekte

Pridajte do svojho domu, bytu či kancelárie sklenené steny Lmmont. Na oplátku dostanete obrovský, prevzdušnený a presvetlený priestor, v ktorom sa budete cítiť ako vo voľnom vesmíre. Ponúkame Vám sklenené steny, schodiskové a balkónové zábradlia, sklenené dvere, výkyvné dvere a posuvné dvere a mnoho ďalšieho. Sklo je čistý materiál, s ktorým sa dá krásne pracovať. Sklo dodá Vašim priestorom tú správnu atmosféru a luxusný vzhľad a taktiež mnoho prirodzeného svetla. Na výrobu týchto sklenených artiklov používame číre, mliečne a pieskované sklo, kde si viete sami vybrať vzor poprípade Vám vieme navrhnúť a pomôcť s výberom vhodnej aplikácie na sklo.

moderný dizajn

Sklo je tvrdené kalené a teda bezpečnostné, čo znamená, že pri rozbití Vás nijako neporaní, jeho úlomky sa roztrieštia na milión drobných kúskov, ktoré neporania. Používa sa taktiež nepriestrelné sklo, protipožiarne a ohýbané. Taktiež Vám vieme na mieru vyrobiť sklenené sprchovacie kúty, ktoré dodajú Vašim kúpeľniam nový rozmer a moderný vzhľad.

čiste sklo

Jeho údržba je taktiež veľmi jednoduchá, stačí ho preleštiť od vonkajších nečistôt prípravkami na to určenými. Taktiež ponúkame široký výber rôznych kovaní a uchytení na tieto sklenené výrobky od nás. Sklenené steny sú v podstate tvorené ako jedna konštrukcia, ktorá Vám umožní prenikanie svetla bez zábran. V prvom rade je nutná predstava klienta poprípade je možno vypracovaný vopred nejaký projekt. Pokiaľ nemáte ani jedno ani druhé, vieme Vám budúcu realizáciu sklenených stien vypracovať spoločne s Vami a navrhnúť tak riešenie vhodné pre Váš priestor a Vašu predstavu, ktorú nadobudnete počas navrhovania. Realizácie sklenených stien Vám vieme predstaviť v našich už zrealizovaných projektoch o ktorých hovoria a ktoré popisujú naši spokojný klienti. Taktiež Vám vieme poradiť s konečnou údržbou týchto skiel podľa ich typov. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať a mi Vám radi poradíme ako na sklenené steny.