Ako na detoxikáciu?

Popri starostlivosti o zovňajšok by sme nemali zabúdať ani na starostlivosť o naše vnútro. Posledné roky je veľkým strašiakom žalúdok a črevá. Bolesti a kŕče v bruchu dokážu narobiť veľké nepríjemnosti. Preto by ste mali svoj tráviaci trakt riešiť skôr ako prídu ťažkosti. Na zdravý organizmus je zaručený liek. Zmena životosprávy. Denne by sme mali konzumovať množstvo ovocia a zeleniny. Vyvarovať by sme sa mali vysmážaným, mastným jedlám. Aspoň raz za čas by ste mali skúsiť aj detoxikáciu. Detoxikácia je účinný spôsobom, vďaka ktorému sa telo zbaví nečistôt. To je potrebné pre jeho správne fungovanie. Detoxikácia je rýchly spôsob ako dať svojmu telu reštart. Detoxikácia však neznamená hladovku. Detoxikácia by mala byť pravidelne opakovaná a nie nárazová. Nemala by predstavovať záťaž pre organizmus. Preto sú v ponuke produkty na detoxikáciu organizmu, s ktorými to pôjde ľahko a bez zbytočného stresu.

zdravé brucho

Detoxikačný program.

Pre jednoduchú detoxikáciu máte všetky podstatné suroviny už obsiahnuté v jednom detoxikačnom programe. Zloženie je skutočne rozmanité a prírodné. Najväčšie zastúpenie má vláknina, ktorá je vhodná na správne fungovanie čriev. Vysoký obsah psyllia zlepší metabolizmus. Ďalšie zložky ako bylinky sú prospešné pre správny metabolizmus.

detoxikačný čaj

Nápoje.

Detoxikačný program by ste mali doplniť aj vhodný nápojom určeným na detoxikáciu. Najbežnejším produktov, ktorý pomáha je dotoxikačný čaj. Ľahký produkt na prípravu vám pomôže prečistiť črevá. Ak však nie ste zástancom čajov alebo si v letnom období doprajete niečo osviežujúcejšie, v ponuke sú tiež džúsy alebo Aloe vera.

Zatočte aj s parazitmi.

V ponuke nájdete tiež účinný doplnok na boj proti parazitom. Najmä v domácnostiach s domácimi miláčikmi môže byť riziko zanesenia parazita do tráviaceho traktu vyššie. Prevenciu by mali dodržiavať aj deti.