Pleťový zázrak, sérum na tvár

Aj vo vyššom veku, kedy sú na tvári už viditeľné vrásky, je potrebné venovať jej pravidelnú starostlivosť. Tvár je počas dňa neustále odokrytá a vystavovaná vonkajším podmienkam. Kvôli vzhľadu, prvé čo ráno urobíme, je nanesenie make-upu. Potom čelíme nepekným vyrážkam a začervenanej pokožke.

Starostlivosť o pleť by mala byť v každom veku a pri každom type pokožky. Aj dokonalá tvár potrebuje adekvátne ošetrenie.

Po celom dni musíme venovať večer pár minút ošetreniu. Najdôležitejšie je odličovanie. Dokonale zbavenie nečistôt a zvyškov make-upu pripraví vašu pleť na následné nanesenie ďalších prípravkov. Časté je používanie nočného krému. No je na čase ho vymeniť za pleťové sérum.

pleťové sérum

Najlepšie pleťové sérum obsahuje mnoho prírodných zložiek, ktoré sú k pokožke šetrné, vedia ju regenerovať a uzdraviť. Vitamíny a minerály ako vitamín E, vitamín B alebo Omega 3 a 6 mastné kyseliny poskytujú pleti dôležitú výživu. Ďalšími dôležitými zložkami sú kyselina hyalurónová a kolagén. Určite ste už zaregistrovali priaznivé účinky týchto dvoch zložiek na náš organizmu. Prítomnosť kolagénu a kyseliny hyalurónovej je aj v našom tele, no vekom sa pomaly stráca. Najúčinnejším spôsobom ako ich prijať priamo do buniek pleti je ich obsah v pleťovom sére. Tvár bude pôsobiť mladistvo, sviežo, bude vypnutá a hydratovaná.

pleťová maska

Pravidelná aplikácia pár kvapiek séra na tvár vám prinesie viditeľné výsledky už za niekoľko dní. Doplnením o ďalšie produkty z rovnakej rady zvýšite účinok aktívnych zložiek a vaša pleť sa vám poďakuje. Sérum na pleť je vhodné pre rozjasnenie či omladenie pokožky. Výhodou je tiež mierna eliminácia viditeľných pigmentov. Sérum aplikujte pred spaním ako vrchnú vrstvu. Pár kvapiek jemne vmasírujte do pokožky a nechajte cez noc aktivovať. Na sérum už nemusíte nanášať krém a vďaka prítomnosti olejov ani pleťový olejček.