Herná konzola s multimediálnym presahom


Prívlastok herný, začína čím ďalej častejšie byť u niektorých moderných konzol pomaly ale isto prežitkom. Samozrejme, že hranie je stále primárnym účelom, pre ktorý si ľudia konzoly obstarávajú, avšak napríklad najnovšie Xbox One S ponúka používateľom ďaleko viac možností, ako sa skvele zabaviť.

herní konzole
 
Jej základná charakteristika a opis
 
·         Nová herná konzola je vybavená Blu-Ray mechanikami.
·         Podporuje prehrávanie videa vo vysokom 4K Ultra HD rozlíšení.
·         Filmy a seriály pritom nemusíte púšťať iba z fyzických diskov, v špičkovej kvalite je možné streamovať priamo z Netflix.
·         Microsoft naviac pre svoju novú konzolu uvoľnil softwarovú aktualizáciu sprístupňujúcu podporu najkvalitnejšieho priestorového zvuku Dolby Atmos alebo technológiu DTS: X.

·         Nová verzia bezdrôtového Xbox ovládača Vám ponúkne vyšší komfort, ktorý podporí elegancia ergonomického dizajnu, ktorá bude obohatená dvojnásobne väčším dosahom. Protišmyková povrchová stavba ovládača umožní vyššiu presnosť pri mierení. Technológia Bluetooth umožní kompatibilitu s PC, tablety a telefóny, ktoré podporujú Windows 10.
·         Konzola Xbox One S by sa tak dala skôr označiť ako komplexný zábavný systém, ktorý má potenciál stať sa stredobodom celej Vašej obývačky, pracovne alebo detskej izby.
·         Výnimočným zážitkom z hry napomáha okrem výkonného ôsmi jadrového procesora aj podpora HDR grafiky s vysokým dynamickým rozsahom a ešte viac reálnejším zobrazením farieb.

xbox

·         Pod veľkým úspechom Xboxu je neoddeliteľne schovaný ešte inovovaný bezdrôtový ovládač poskytujúci maximálnu kontrolu nad každým pohybom.
 
Ak teda by ste zatúžili rozšíriť vybavenie Vašej domácnosti práve o Xbox One S, odporúčame využiť ponuku najväčšieho českého i slovenského IT e-shopu Mironet, kde ho zoženiete v špeciálnej zvýhodnenej 1TB edícii s hrou Halo Wars 2 Ultimate Edition a s darčeky Forza Horizon 3 a Halo Master Chief Collection za veľmi zaujímavých 276 Euro.