Mobilný prehliadač od Samsungu

.


Mobilný prehliadač od Samsungu môžu využívať všetci ktorý má operačný systém Android vyšší ako 5.0 no toto nie je jediná informácia ktorá vám poskytneme. Poďme pekne od začiatku a všetko si predstavíme tak ako sa patrí. Táto aplikácia sa bude hlavne zaoberať bezpečnosťou , ochranou súkromia , a optimalizáciou.

vyhledávíní na laptopu


»        Bezpečnosť a súkromie

Majte svoj prehliadač v bezpečí a užite si surfovanie po internete. Všetky vaše údaje budú uchránené a môžete si byť istí že ich nikto neuvidí. Ak si neželáte aby vám vyskakovať obsah , o ktorý nemáte záujem , aktivujte si v nastaveniach službu Content Blocker a už takýto obsah nikdy neuvidíte.

 


»        Nová karta

Chceli by ste novú kartu pre ďalšiu web stránku?  Stačí ak prstom potiahnuté smerom doprava alebo doľava a získajte prístup ku novej karte.

 


»        Užitočné funkcie

Ak chcete mať ďalšie funkcie vo vašom prehliadači , stačí ísť do nastavenia a nájsť Quick Menu ( Rýchle menu ) a nastavte si všetko čo potrebujete.

 


»        High Contrast Mode

Táto funkcia je vhodnejšia pre slabo vidiacich. Stačí ísť do nastavenia , nájsť túto položku a už je na vás ako vysoko si nastavíte kontrast.

 


»        Web Platby

Nakupovanie na webe bude mať oveľa bezpečnejšie a jednoduchšie ako inokedy s podporou novej webovej Payments API, takže môžete vyskúšať a bezpečne platiť len niekoľko kliknutí.

 


»        Amazon Shopping Asistent

Táto funkcia slúži na rýchle nakupovanie , a uľahčenie nákupu priamo z amazanu. Taktiež Vám pomôže pri výbere tovaru , a optimalizuje cenu podľa vašej požiadavky.

 


»        360 Video

Ak radi pozeráte videá v 360 -tých stupňoch ste na správnom mieste. Krásne rozplývanie záberov vo videu bez použitia GearVR.

mobil a vyhledávání

»        Iné užitočné funkcie

 

V tomto prehliadači nájdeme aj iné funkcie ktoré stoja za vyskúšanie . Napríklad funkcia virtuálna realita s technológiu GearVR či headsetu , video asistent umožňuje prepínať medzi rôznymi funkciami počas sledovania videa priamo v prehliadači.

.

Mobilný prehliadač od Samsungu
5 (100%)1
.