Mobilný prehliadač od Samsungu


Mobilný prehliadač od Samsungu môžu využívať všetci ktorý má operačný systém Android vyšší ako 5.0 no toto nie je jediná informácia ktorá vám poskytneme. Poďme pekne od začiatku a všetko si predstavíme tak ako sa patrí. Táto aplikácia sa bude hlavne zaoberať bezpečnosťou , ochranou súkromia , a optimalizáciou.

vyhledávíní na laptopu


»        Bezpečnosť a súkromie

Majte svoj prehliadač v bezpečí a užite si surfovanie po internete. Všetky vaše údaje budú uchránené a môžete si byť istí že ich nikto neuvidí. Ak si neželáte aby vám vyskakovať obsah , o ktorý nemáte záujem , aktivujte si v nastaveniach službu Content Blocker a už takýto obsah nikdy neuvidíte.

 


»        Nová karta

Chceli by ste novú kartu pre ďalšiu web stránku?  Stačí ak prstom potiahnuté smerom doprava alebo doľava a získajte prístup ku novej karte.

 


»        Užitočné funkcie

Ak chcete mať ďalšie funkcie vo vašom prehliadači , stačí ísť do nastavenia a nájsť Quick Menu ( Rýchle menu ) a nastavte si všetko čo potrebujete.

 


»        High Contrast Mode

Táto funkcia je vhodnejšia pre slabo vidiacich. Stačí ísť do nastavenia , nájsť túto položku a už je na vás ako vysoko si nastavíte kontrast.

 


»        Web Platby

Nakupovanie na webe bude mať oveľa bezpečnejšie a jednoduchšie ako inokedy s podporou novej webovej Payments API, takže môžete vyskúšať a bezpečne platiť len niekoľko kliknutí.

 


»        Amazon Shopping Asistent

Táto funkcia slúži na rýchle nakupovanie , a uľahčenie nákupu priamo z amazanu. Taktiež Vám pomôže pri výbere tovaru , a optimalizuje cenu podľa vašej požiadavky.

 


»        360 Video

Ak radi pozeráte videá v 360 -tých stupňoch ste na správnom mieste. Krásne rozplývanie záberov vo videu bez použitia GearVR.

mobil a vyhledávání

»        Iné užitočné funkcie

 

V tomto prehliadači nájdeme aj iné funkcie ktoré stoja za vyskúšanie . Napríklad funkcia virtuálna realita s technológiu GearVR či headsetu , video asistent umožňuje prepínať medzi rôznymi funkciami počas sledovania videa priamo v prehliadači.