Praktický mobilný dom Nordstar Puntak.

V našich končinách je dobrým zvykom, že každá stavba má aspoň metrové základy, a to aj v prípade malých záhradných domčekov. No často sú tieto stavby nielen týmto spôsobom predimenzované, ale aj značne predražené. A v dnešných časoch extrémneho rastu cien stavebného materiálu to môže byť pre mnohých stavebníkov významný problém. Pritom mnohí ľudia, ktorí potrebujú napríklad nejaké prechodné bývanie alebo by sa im zišiel malý útulný záhradný domček kdesi pod lesom, majú dnes aj iné možnosti. Takou vhodnou alternatívou sa v súčasnosti javí možnosť kúpy alebo prenájmu mobilného domu. Takýto mobilný dom v niektorých prípadoch je oveľa výhodnejšou možnosťou ako murovaná stavba. A to z pohľadu výslednej ceny a aj rýchlosti využívania takejto možnosti. Mobilné domy sú oproti klasickým murovaným domom výrazne lacnejšie a bývať v nich môžete okamžite.

mobilný dom

Takýmto vhodným domom pre nenáročných klientov môže byť mobilný dom Nordstar Puntak http://euro-mobilnedomy.sk/mobilny-dom/3909-nordstar-puntak/. Je to mobilný dom s praktickou sedlovou strechou, pričom jeho rozmery 10,0 x 3,1 m prestavujú veľmi komfortnú možnosť bývania. Dve spálne vyžijú aj rodiny s deťmi, pričom jedna spálňa má k dispozícii manželskú posteľ a izba pre deti má jednu posteľ s kovovou konštrukciou. V obývacej časti sa nachádza zachovalá sedacia súprava v tvare L a v kuchynskej časti je umiestnená priestranná linka s nerezovým drezom.

mobilný dom

Pod linkou je dostatočné množstvo skriniek, ktoré umožňujú uskladnenie dostatočného množstva riadu a rôznych kuchynských doplnkov. Často záujemcov o mobilné domy odrádza nepraktická malá kúpeľňa, čo nie je prípad mobilného domu Nordstar Puntak. Kúpeľňa v tomto zariadení je dostatočne rozmerná a pozostáva zo sprchovacieho kúta, umývadla a zrkadlovej skrinky. Výhodou je aj samostatné WC, ktoré ponúka dostatočný pocit súkromia. Kúpou takéhoto mobilného domu si môžete zaobstarať praktické sezónne bývanie a ide v neposlednom rade aj o vhodnú investíciu.