Tipy pre herné novinky


Aj keď je júl jeden stých mesiacov keď moc hier nevychádza ale aj tak sa môžeme tešiť na niekoľko zaujímavých titulok. Poďme sa na nich pozrieť.
 
Stále sa rozrastajúca rodinka pre konzolu Nintendo sa dočká nového prírastku. A to konkrétne populárnej akčnej hre SPLAATON II . V tejto farebnej striekačke v tretej osobe nebude chýbať singleplayerová kampaň v ktorej budete zachraňovať jedného s člennou tímu. Behom záchrannej mise sa budete potykať  s niekoľkými prekážkami  a hordou silnejších nepriateľov s ktorými Vám pomôže veľký arzenál zbraní. Okrem singleplayeru sa môžete tešiť aj na málo dôležitý multiplayer ktorý sľubuje bitky štyria proti štyrom niekoľko módov , zbraní a postav. Splaantoon II vychádza 21 júla.
fotbal na playstationu

A u Nintenda ešte chvíľu ostaneme . Prichádza exkluzivita v podobe akčnej puzzle hry HEY PIKMIN. Tento krát pôjde o noví tip hry kde hráči na ovládanie Pikminu využijú dotykovú obrazovku , vďaka ktorej budete Pikmini hádzať,  riešiť s nimi všelijaké hádanky , prekonávať prekážky , a porážať nepriateľov . V Európe by mala hra vychádzať 28.júla a spolu s ňou sa môžete tešiť na Amigo figúrku.
V júli neostanú na suchu majitelia konzoly Play Station 4. Už 11 sa môžu tešiť na HD Reamaster  akčného RPG-čká Final Fantázii 12 . Hra sa po jedenástich rokoch vracia v novom šate a oproti originálu ponúka lepšie vizuálne spracovanie vo vysokom rozlíšení , lepši zvuk , prepracovaný spôsob boja a lepší systém levelovaním jednotlivých postav. Chýbať nebudú samozrejme aj pôvodné lokacie. Môžeme sa tešiť na všetky známe ale aj menej známe postavy z pôvodnej hry. Táto hra nepoteší len fanúšikov ale aj nováčikov ktorý sa s tou to hrou  nikdy nestretli.
hry moderní doby

Nasledujúci titul poteší všetkých milovníkov  bojov ktorý sledovali seriál Naruto. Na počítače a konzole XBOX ONE a Play Station 4 vychádza kompletná edícia všetkých štyroch vydaných dielov akčnej bojovej série Naruto Ninja . Môžete sa tešiť na tie najznámejšie postavy zo seriálu na ich techniky a poriadnu nálož jedinečných súbojov.