Vieme čo nás drží pri živote?


Áno samozrejme, sme to my. Vaše JA, a vaše jediné zdravie ktoré máte. Že sním nič nerobíte? Je na čase aby ste to zmenili.  Len si spomeňte koľko krát ste boli na seba nahnevaný, keď vás premohla chrípka, a vy ste nemohli ani vstať z postele. Jasné že ľudia začnú konať vtedy, keď to najviac potrebujú. A to je najväčšia chyba. Narodili sme sa do fyzického tela, aby sme s ním niečo dokázali. Ako nato?

baletka
 
Obmedziť to, čo nám najviac škodí.
V prvom rade si napíšte zoznam, čo robíte vo svojom živote najčastejšie, a čo zasa vôbec. Tak sa dozviete o sebe čo najviac vecí. Preškrtnite si tie veci ktoré by ste chceli obmedziť, a dopíšte si tie ktoré by ste chceli skúsiť, či robiť ich častejšie. Hlavne čo by ste mali obmedziť sú škodlivé látky, ktoré ničia naše telo ale aj vnútro. Ak chceme byť zdravý, dožiť sa čo najdlhšie a mať šťastný život, tieto veci môžeme pokojne zo svojho života vyškrtnúť. Vedieť sa prekonať, a hlavne si nájsť niečo čo vás bude uspokojovať zdravšie.

zelenina
 
Myslieť hlavne na seba, a na vlastné okolie.
Začať sa mať viac v láske, a prijať sa taký aký naozaj sme. Tieto vety sú v každej nápomocnej knihe. Ale naozaj to tak je. Byť vďačný zato čo všetko vieme vlastniť, a zato kde žijeme. Vedieť sa o seba postarať, nie je v tejto súčasnej dobe jednoduché. Základ je veriť si, a byť hlavne sebe nápomocným. Zmeniť svoj životný štýl k lepšiemu, a prijímať viac vitamínov. V tom je to tajomstvo. Aj vaše okolie, a blízky vás samozrejme potrebujú, takže sa im staňte oporou, a hlavne inšpiráciou. Dohodnite sa na spoločných záujmoch, a dajte do toho všetko. Ak sa budeme riadiť vlastným srdcom, nadobudneme pokoj a radosť. Už viac nám nebude potreba, žiadna technológia na prežitie. Postačíme si my, s našou matkou prírodou, ktorá nám dáva všetko čo potrebujeme. Tak si to uvedomme čím skôr, aby nebolo neskoro!