Zamerané na Lida daidaihua

Možno ste o nej nikdy ani nepočuli, preto by sme vám ju chceli predstaviť. Jej domovom je Čína, kde sa vyrába už mnoho rokov a pomáha obyčajným ľuďom, ako ste vy alebo ja, pri chudnutí. Výhodou je, že tabletky sú 100% prírodné, takže sa nemusíte ničoho obávať. Preto sú nežiaduce účinky celkom ojedinelé.
Hlavnou zložkou je extrakt cassia osivo, coisis, morušové listy a amylum.
ØAko vlastne pôsobí?

čínská medicína

Pomáha znižovať chuť do jedla a zároveň rýchlo pálite kalórie.Vaša telesná hmotnosť sa tak budete postupne znižovať. Sľubuje prvé úspechy už druhý deň. Dá sa tomu vôbec veriť? Tento liek pomôže schudnúť snáď každému.
ØMôžete čakať nejaké nežiaduce účinky?

Keďže sa jedná o prírodné liečivo, nežiaduce účinky sú naozaj veľmi zriedkavé. Občas sa objavujú bolesti hlavy alebo pocit sucha v ústach. Ak sa tieto problémy u vás vyskytnú, potom sa odporúča viac piť, najmä vodu a bylinkový čaj. Je potrebné si uvedomiť, že rýchle chudnutie môže viesť ku kardiovaskulárnym problémom. Ak trpíte ochorením srdca, radšej ju nekupujte.

ØAko sa tento liek užíva?
Jednu pilulku zapijete vodou hneď po raňajkách. Toto je maximálna dávka, ktorú nesmiete prekročiť. Doba užívania je minimálne jeden mesiac. Ak chcete schudnúť ešte viac, môžete pokračovať s užívaním ešte ďalšie dva mesiace. Potom by ste si mali urobiť pauzu.

polévka

Tabletky si môžete veľmi ľahko objednať tu.
Žiadna liečba ale nie je sama o sebe zázračná. Jedlo úplne vynechať nemôžete, takže sa zamyslite nad tým, čo jete. Zvýšte prísun vitamínov, minerálov a stopových prvkov. Doprajte si čerstvé ovocie, zeleninu, orechy alebo rybie mäso. Obmedzte sladkosti, tučné mäso a sacharidy. Začnite športovať. Pre začiatok postačí dynamická chôdza. Nebojte sa navštíviť posilňovňu, kde si môžete nechať vytvoriť cvičebný plán priamo na mieru.
A hlavne myslite pozitívne a majte sa radi. Veď ste krásna taká, ako vás pán Boh stvoril. V odlišnosti je tá pravá krása.