Ženy, mamičky a auta


Ø  Mamičky ktoré majú malé deti dávajú hlavne prednosť praktickosti a bezpečnosti pred komfortom a štýlom . Určite to bude aj nízka spotreba paliva v aute a veľký objemný kufor do ktorého zmestia všetko čo potrebujú teda nákup vybavenie pre deti a podobne.
 
Ø  Najčastejším palivom je u mamičiek benzín keďže má menšiu spotrebu a cenu za liter a hlavne nízky objem motora . Čo sa ale týka samotných prevodoviek skúste hádať ktoré preferujú ? Neviete ? Najčastejšie používaná prevodovka stará dobrá manuálna prevodovka. Čo sa ale týka tej automatickej tu používa len malé percento žien.
 dívka u auta
Ø  Čo sa ale týka karosérie tak 56 % žien  si vyberá hatchback a mamičky s deťmi skôr preferujú kombi. MpV a SUV sa predávajú najme preto z lebo majú lepšiu bezpečnosť. Začínajúce vodičky preferujú skôr malé autá s nízkym obsahom motora ktorý má menšiu spotrebu paliva. Vyberajú si ich aj preto z aby sa  dobre naučili dobré parkovať v garáži v a verejných parkoviskách. Avšak sami si auta vybrať nevedia , preto žiadajú o pomoc svojho partnera , či blízkeho známeho.
 žena v autě
Zoznam najpredávanejších  áut u mamičiek a  žien :
●       Škoda Fabia – malé auto z nízkou spotrebou
●       Škoda Octavia – veľký kufor
●       Wolsvagen Golf – auto do mesta z nízka spotreba
●       Opel Astra – úsporné auto , nízka spotreba
●       Renault Thalia – bezpečné a úsporné auto
●       Peugeot 206 – Mestské auto, nízka spotreba
●       Wolsvagen Polo – podobný ako golf
●       Fort Fiesta – úsporné auta s veľkým kufrom
●       Suzuki 4×4 – auto do každého počasia a terénu s veľkým kufrom a nízkou spotrebou
●       Opel Meriva – bezpečné malé auto , s nízkou spotrebou paliva s veľkým objemným kufrom.
●       A iné
auto v terénu
Samozrejme že mamičky musia hlavne dbať na bezpečnosť svojich detí a preto si vyberajú auta ktoré majú okrem veľkého kufra aj iné doplnky. Napríklad ukotvenie detskej sedačky , či detskú poistku na uzamknutie všetkých štyroch  dverí. Miki.