Fotografie online

Pamätáte si ešte na časy, kedy sa fotky vyvolávali z filmov, ktoré boli vo vnútri fotoaparátu? Na fotky sa vtedy čakalo nekonečne veľa dní a častokrát sme ani nevedeli aké fotky nás vlastne čakajú. Veľkosť fotiek bola väčšinou jedna, pri viacerých veľkostiach sa čakanie na fotky predlžovalo. Dnes Vám môžeme ponúknuť úplne iný prístup k fotkám. V dnešnej online dobe sú fotky väčšinou len zabudnutým súborom v zložke počítača. Tieto súbory otvoríme len pri veľmi výnimočných príležitostiach a častokrát zabúdame, že sme nejaké fotky robili. Máme pre Vás ponuku ako si svoje zážitky zapamätať a mať ich stále na očiach. Pomôžeme Vám preniesť momenty radosti na fotopapier.

20170731_538x538_A2a_Prints_38840_3

U nás si môžete objednať tlač fotografií online https://www.fotkyzababku.sk/ na mieru. Nemusíte nikam chodiť, všetko vybavíte z pohodlia domova. Fotky máte možnosť nahrať online a výsledok môžete očakávať už do troch dní od objednania. Naše ceny držíme nízko a snažíme sa vždy vyhovieť požiadavkám zákazníka. Na našej stránke našom webu nájdete všetky informácie presne a prehľadne. Nájdete tu všetko čo sa týka ceny a vyhotovenia fotografií. U tlači fotografií si môžete vybrať tlač fotografií štandard alebo premium. U každej z možností máte k dispozícii kompletný cenník. Sme pripravení Vám vyhovieť s každou požiadavkou a pripomenúť Vám obľúbené momenty. Nájdete u nás len tie najkvalitnejšie služby. Pre tlač fotiek používame režim HD tlače, aby Vaše fotky boli vo veľkej kvalite.

photography

Okrem tlači fotiek na fotopapier ponúkame aj tlač priamo na plátno a tvorbu obrazov podľa Vašich predstáv. Na našej stránke nájdete okrem iného aj možnosti rozmerov fotografií a obrazov. V blízkej budúcnosti sme pripravení náš tým rozšíriť aj o možnosť prenájmu fotografa, ktorý Vám nafotí fotky a umožní vybrať tie, ktoré budete chcieť mať doma aj v tlačenej forme.