Hodnotenie mužov podľa znamení zverokruhu: kto je najlepší?

Niet človeka, ktorý by nemal dobré aj zlé vlastnosti. Dobré a horšie dni. Pravdou ale je, že niektoré znamenia sú akoby predurčené pre partnerský usporiadaný život a iné znamenia sú typické pre stálych lovcov a donchuanov-

zvěrokruh

Ako to teda podľa mojej priateľky je :

  • Najlepšími partnermi sú strelci. Majú radi domáce prostredie. Bývajú vernými partnermi. Starajú sa o teplo rodinného krbu a podieľajú sa s radosťou a láskou pri výchove detičiek. Dajú sa zapratať, síce neochotne, do domácich prác spojených s upratovaním. Sú výbornými kuchármi a tak žena má s nimi výborný život. Pozor ale, tento typ mužov sa nerád venuje kariérnemu rastu. Miluje rodinu a nerád sa teda od nej vzďaľuje. Strelci sú tak trochu hypochondri. Treba ich občas poľutovať- žiadne vážne problémy im ale nehrozia.

  • Býk je výborným milencom aj otcom. Pozor ale – svoju manželku by mal rád vždy doma. Spravidla býva otcom viacerých detí, aby si ju takto pripútal. Na druhej strane ako naozajstný býk sa ženie do každej práve, aby jeho rodine vôbec nič nechýbalo. Postaví dom, porýľuje záhradu, posadí zeleninu. Urobí skrátka všetko pre pokojný život svojej rodinky.

  • Kozorožec je intelektuál, ktorý vám bude písať básničky. Je to typ rojka a platonického milovníka. Potrebuje večnú inšpiráciu. Ak je jeho partnerka dostatočne kreatívna, môžu spolu prežiť nádherný život.

znamení

  • Ryby radi plávajú v pokojných vodách. Okolo partnerky plávajú nežne a opatrne. Sú starostlivými otcami. Pre svoju rodinu obetujú úplne všetko. Pozor ale neznášajú kalné vody a preto si ctia iba úprimnosť a vernosť partnerky. Pri prvých pochybách sú ale nekompromisnými ukončovateľmi vzťahu. Peňazí majú ako šupín. Držte sa ich- budete zabezpečené na celý život.


Tieto priateľkine horoskopy napodiv v našej rodine platia do bodky. Možno aj v tej vašej. Ak je váš partner iného znamenia, nemusí to byť nevhodná voľba. Iba tu jednoducho nie je popísaný.