Magická moc kryštálov


V každej domácnosti sa isto nájde aspoň jeden kryštál, alebo drahokam, ktorému sa prisudzuje niektorá z vyššie menovaných schopností. Možno ani o tom neviete a niektorý kameň skrášľuje Váš príbytok, alebo ho používate ako jemný a decentný šperk.

Tajomná sila kryštálov je známa už veky vekov. Fascinovala ľudstvo už od jeho počiatkov. Ich blahodarný vplyv na náš život je neodškriepiteľný. Väčšina z nás si tieto kamene vyberá podľa znamenia, alebo podľa toho s čím potrebujeme pomôcť.

krystal

Môžete, ale nemusíte vyberať kamene podľa týchto kritérií. Mnoho znalcov v tejto oblasti Vám povie, že ten správny kameň pre Vás je ten, ktorý si Vás „sám vyberie“. Keď začnete vyberať v obchode medzi stovkami kryštálov myslite na problém, s ktorým si neviete rady, Vaša intuícia vyberie za Vás ten správny, alebo ho len zdvihnite, chvíľu držte a uvidíte čo z neho budete cítiť. Dajte na svoju intuíciu, tá Vás nikdy nesklame.

Rozmiestnenie kryštálov.

Ak chcete zharmonizovať svoje obydlie, chcete z neho urobiť magické, príjemné a upokojujúce miesto kde sa bude každý cítiť výborne rozmiestnite do svojho bytu rôzne kamene. Každý z nich má iné účinky a ako dekorácia v byte budú nenápadne ale priam až neuveriteľne zlepšovať Váš životný priestor.

Rozmiestnenie kameňov.

Selenit (alebo mesačný kameň) má upokojujúce účinky. Energiu v dome udržiava na neutrálnej až pokojnej hranici. Najlepšie urobíte, ak ho umiestnite medzi dvere.
Citrínje kameň, ktorý Vám dodáva energiu a prináša blahobyt. Svoje miesto by mal nájsť v obývačke.

drahokamy

Nefrit je zodpovedný za zdravie a krásu. Najlepšie jeho účinky využijete, ak ho umiestnite v kúpeľni, alebo si ho rovno vhoďte do vody počas kúpania.
Ružový kremeň(alebo ruženín) potláča úzkosť, podporuje zdravý spánok a znásobuje lásku. Mal by si nájsť miesto v každej spálni. Znižuje elektromagnetické pole, takže je vhodný do každej domácnosti.
AmetystVás udrží šťastnými. Pre túto vlastnosť ho môžete použiť kdekoľvek a kedykoľvek.

Nezaručím Vám, že s týmito kameňmi bude Váš domov najšťastnejší a najspokojnejší na svete, ale zaručím Vám, že Vám bude o niečo lepšie ako Vám je teraz.