Na podsvietenie sú najideálnejšie LED pásiky

Posvietiť si aj do kútov, ktoré v boli priestore nedostupné pre bežné osvetľovacie telesá, teraz dokážeme jednoducho a rýchlo bez nutnosti veľkých zmien a zásahov do konštrukcií či zmeny interiéru. To všetko je možné vďaka LED osvetľovacím zdrojom. Prevratná LED technológia zažíva boom už niekoľko rokov, dostala sa do pozície ťahúňa na poli osvetlenia a využitie má v každom priestore počnúc domácnosťami cez kancelárske miestnosti až po vonkajšie parkoviská či dvory. Jedným z množstva typov LED svietidiel sú pásiky, ktoré si okamžite získali popularitu vďaka svojej variabilite. Nainštalovať ich je celkom jednoduché a rýchle, umožňuje to obojstranná lepiaca páska na zadnej strane pásika. Vďaka tomu ich dokážeme umiestniť aj do pomerne nedostupných miest.

led pas

LED pásiky sú primárne určené na dekoratívne účely či náladové osvetlenie, ale ak si vyberiete správny pásik, tak skvelo splní úlohu aj hlavného osvetlenia. Všetko záleží od jeho veľkosti, svetelného toku, typu SMD diód a tiež od voľby farieb. Na výber sú LED-ky 12 V a 24V a môžeme o nich hovoriť ako o inovatívnej forme, ktorou dokážeme osvetliť aj podsvietiť rozličné predmety či druhy zariadenia, napríklad obrazy, poličky, televízor, zrkadlo či barové pulty a podobne. Umiestnenie je nenápadné, ale efektné, pritom nenaruší vzhľad interiéru a svoju funkciu plní. Led podsvietenie Má neobmedzené možnosti, a práve to radí pásiky medzi veľmi obľúbené medzi zákazníkmi.

pexels-photo-6284236

Farebné odtiene sú tri druhy bielej farby: studená, teplá a neutrálna, ovládať sa dajú diaľkovým ovládačom, ktorým si svetlo zapnete, vypnete a tiež zmeníte intenzitu svetla. Dual-white systém poskytuje zákazníkovi možnosť využívať všetky odtiene bielej farby podľa toho, ktorý momentálne potrebujete či chcete, čo sa dá urobiť plynulým prechodom od teplej cez neutrálnu až po studený odtieň. Okrem bielej však v interiéri radi vidíme aj farby, aj tie môžete mať, ak si zaobstaráte RGB a RGB-W pásiky, ktoré dovoľujú mixovať farby a rozličné prechody medzi nimi.

LED pásiky sú na podsvietenie predmetov najlepšou voľbou, jednoducho sa inštalujú a ich efekt je perfektný.