Šikovné masérky vás privedú do iného sveta

Mnohé cudzie slová nám naháňajú hrôzu, lebo ak nepoznáme ich význam, tak s nimi nevieme narábať. Klasickú masáž poznáme všetci, ale senzuálnu zatiaľ nevyskúšal každý, a to je škoda, pretože tento rituál sa k nám dostal z ázijských krajín a je to veľmi príjemný spôsob ako si vyčistiť hlavu aj myseľ naraz.

sexi

Služby, ktoré potrebujeme, si jednoducho vyhľadáme na internete a objednáme si ich. Takisto to môžete urobiť aj ak chcete vyskúšať na vlastnej koži účinky senzuálnej masáže, a to na celom Slovensku, vrátane Bratislavy. Stačí sa online objednať na daný čas, ale najskôr aspoň hodinu vopred, zaškrtnúť typ masáže a tiež si vybrať dievča, ktoré vás bude rituálom sprevádzať. Do salóna však nevstupujte pod vplyvom alkoholu, omamných látok alebo ak trpíte vírusovým alebo kožným ochorením. Ani sex v masážnych salónoch neposkytujú.

Po príchode do salóna vás privíta vaše dievča so šálkou kávy alebo čaju, potom vám ponúkne možnosť osprchovať sa a následne sa prezlečiete do sárongu. Tak ste už pripravený na začatie samotného rituálu. V miestnosti vládne senzuálna masáž bratislava príjemná atmosféra s exotickou vôňou a hudbou, ktorá bude celý rituál sprevádzať. Typy masáží si vyberáte z ponuky, kde je napríklad body, double body, magic, couple či special masáž, masáž lingamu alebo len klasika, je to na vašom rozhodnutí, čo chcete vyskúšať. Dievčatá sú na profesionálnej úrovni, vedia, čo majú robiť, aby ste boli spokojní a dosiahli aj vyvrcholenie. Na vaše uspokojenie používajú celé svoje telo, šikovné triky a vzrušujúce dotyky, to všetko prebieha v maximálnej diskrétnosti.

MASAZ

Po skončení masáže sa môžete osprchovať a všetko prežité budete mať aj čas stráviť. Na rozlúčku dostanete milý darček a odchádzať zo salóna budete s pozdravom „namaste“, ktorým vzdáte úctu telu. Senzuálna masáž vás určite prekvapí svojimi účinkami na myseľ a telo zároveň, upokojí vás a privedie na iné myšlienky.