Sex je dôležitý

Je smiešne, že nech sa deje čokoľvek, práve sex je niečo, čo každého posúva v živote ďalej. Áno, je jasné, že nakoniec v každom jednomsystéme je práve toot niečo, čo je maximálne smiešne, čo je podstatné a čo je naozaj dôležité, pretože práve sex je niečo, čo je maximum. Áno, sex je niečo, čo nás sprevádza a čo je pre nás dôležité, ale rpavdou je aj to, že sa istú dobu dá žiť aj bez neho, aj keď si mnohí muži myslia niečo iné. Sex možno je niečo, čo muži vnímajú ako súčasť každéoho vzťahu a súčasť všetkého, čo je pre nich podstatné a dôležité, nakoniec však každý z nich uzná, že ak si to žena neužíva, nie je to v podstatne nič, s čím by sa mali stotožniť. Áno, je to možno smiešne, ale je to tak a musíme si to pamätať.

modelka

Chcete, ale nemôžete?

Áno, mnohí muži trpia niečím podobným, čo je proste súčasť každého vzťahu, ktorý okolo nás je. Asi je jasné, že niektoré ženy sa budú sťažovať na to, že niektorí muži proste nemôžu plnohodnotne sexuálne žiť, nech sa deje čokoľvek, ale to nie je nič, za čo by sa mali hanbiť, práve naopak. Mali by sa priznať k tomu, že nemôžu robiť to a ono a povedať svojim partnerkám, že potrebujú niečo také ako je spedra a žili podľa toho, ako im to život dovolí a ako môžu žiť lepšie a krajšie, ako by sa zdalo.

sexy dívka

Áno, sexuálny život je dôležitý, ale nie je to niečo, bez čoho človek nemôže dýchať a nemôže sa správať lepšie, ako by sa bez iných okolností mohol. Verte tomu, že niekedy je oveľa lepšie začať sa starať o to, ako ide život bez sexu. Predsa len, sex je pekný doplnok všetkých životov, ale neznamená to, že nemôžete vstať a robiť veci aj bez toho, že by ste sa večer so svojou partnerkou poriadne pomilovali. Však je to pravda? Nebojte sa povedať, že viete žiť bez sexu a že viete žiť napriek tomu, že vám niekto povie, že sex je to najdôležitejšie. Verte tomu, že áno.