Ak ste žena, tak čítajte!

Nechty sú vo všeobecnosti krajšie, keď sú upravené. Odhliadnuc od toho, či máte práve nanesený nejaký lak, stačí, že majú rovnomernú dĺžku, nie sú zanesené špinou a nehanbíte sa za nich. Samozrejme, ani nechty vždy nemôžu byť dokonalé. Je pochopiteľné, že počas práce sa nechty poškodia, čo je úplne v poriadku. Pokiaľ však aspoň trochu chcete a môžete, o svoje nechty sa starajte a upravujte ich.

nehty

Nie každá žena má práve šťastie na dlhé a pevné nechty, ktoré by patrili jej. Preto mnoho žien siaha práve po umelých nechtoch, ktoré vydržia niekoľko týždňov a pôsobia pekne. Aj z krátkych a slabých nechtov sa však dá vyčarovať niečo, začo by ste sa nemuseli hanbiť. Ak ste sa teda rozhodli, že im dáte šancu, čítajte ďalej.

Na začiatok nechty skúste upraviť, skrátiť na rovnakú dĺžku a natrieť priesvitným lakom. Dnes je sortiment široký, vyberte si práve taký, ktorý nie len necht chráni, ale taktiež ho vyživuje a spevňuje. Ďalším krokom je čas a trpezlivosť. Nechajte nechty rásť, z času na čas ich ešte upravte aby rástli v peknom tvare a pretrite priesvitným lakom.

Keď už budete mať pocit, žeby ste ich chceli konečne ozdobiť nejakým farebným lakom, neváhajte. Zvoľte však niečo decentné, aby ste si na to časom zvykli. Farby ako sýto zelená, či modrá vynechajte. Krikľavo ružovú už dnes tiež veľmi neodporúčame, pokiaľ sa to teda netýka konkrétnej udalosti.

coffe

Dnes sú celkom trendy pastelové farby, po ktorých siahajú najmä mladšie ročníky. Krvavo červená, či bordová bude trendy stále, je to predsa farba, ktorá podštrkne vašu ženskosť a to sa nikdy nezmení. V móde sú tiež zemité farby, napríklad svetlo hnedá, alebo béžová. Výber je široký a rozhodnutie je len a len na vás. Nezabúdajte, že ak sa to bude páčiť vám, názor iných nie je až taký podstatný.
Mať pekné a upravené nechty sa oplatí. Neváhajte, urobte si radosť a ďalší deň vykročte do sveta tak, aby ste ruky nemuseli ukrývať pred zrakom ostatných.