ESET Family Security Pack


Pri práci s notebookom alebo stolným počítačom, nejde tak úplne eliminovať potenciálne nebezpečenstvo tým, že budeme opatrní a že sa budeme vyhýbať rizikovým aplikáciám. Nie je možné sa ani stopercentne spoliehať na Váš antivírusový program, že zachytí všetky zákerné vírusy. Existujú totiž skryté hrozby na internete, ktoré otvárajú dvere k Vašim citlivým dátam vo Vašom počítači, on-line zločincom.
 zabezpečení antivirem
Reálna hrozba:
·         Ak nemáte skutočne špičkový antivírusový program a pravidelne ho neaktualizujete, čas od času môžu preniknúť do Vášho počítača vírusy a napáchať tam veľké škody a to o ich prítomnosti väčšinou ani neviete.
·         Bohužiaľ ale ku krádežiam osobných údajov a peňazí z bankových účtov, dochádza veľmi často.
·         Škodlivý software vnútri sleduje a odosiela Vaše citlivé dáta, kopíruje prístupové údaje k bankovým účtom a bankovým kartám a narušuje emailovú korešpondenciu.
 zásady ochrany osobních údajů
Reálna ochrana:
·         Veľmi účinnou ochranou môže byť špičkový antivírus pre celú Vašu rodinu od renomovanej spoločnosti ESET, ktorým produktom dôveruje viac ako 100 miliónov užívateľov na celom svete.
·         V prípade, že chcete mať istotu, že váš počítač nebude napadnutý, obráťte sa na e-shop Mironet. Táto spoločnosť pôsobiaca na celom území Slovenskej republiky, Vám za zvýhodnenú cenu nielen Váš počítač prípadne uzdraví a to na každej jej pobočke, kam počítač prinesiete na bezplatnú diagnostiku, ale navyše dostanete mesačnú licenciu prvotriedneho antivírusového programu NOD32.
·         ESET Family Security Pack chráni hneď tri počítače a tri ľubovoľné mobilné zariadenia v domácnosti.
·         ESET zaistí bezpečné on-line nakupovanie, bezpečné operácie v internetovom bankovníctve, zabezpečia Vaše heslá, alebo napríklad umožní nájsť Vaše stratené zariadenia. V prípade krádeže alebo straty totiž dokáže zariadenie lokalizovať, sledovať jeho pohyb alebo poslať nálezcovi či zlodejovi informačnú správu na obrazovku.
·         Program ESET má minimálne nároky na hardware počítača a dokáže bežať na pozadí tak, že vôbec neviete, že ho tam máte a že stále sleduje reálne hrozby a pritom Vám nijako neobmedzuje výkon počítača.