Krtko – záchranca

Rána bývajú v našich domácnostiach ak nie hektické a stresové, tak často aspoň rýchle, keď v svižnom tempe sa pripravujeme do práce, deti sa chystajú do školy, vyrážame niekam na cestu, atď., v každom prípade nikto nemá času nazvyš. Nevyhnutnou súčasťou raňajších poplachov býva aj použitie WC a umývadla. Spláchnete a tu, čuduj sa svete, voda v mise stojí. To je ten lepší prípad. Lebo obsah toalety si kľudne môže vyjsť po vašom byte na vychádzku. A nielen vašej, prípadne aj všetkých susedov bývajúcich nad vami. Zdá sa vám to neuveriteľné ? Stačí sa porozprávať s niekým, kto to zažil.

Kanalizácia 1.jpg

Je to jedna z najhorších havárií, ktoré nás môžu postretnúť. Vodu na pitie i splachovanie si v bandaskách prinesiete, vypadnuté kúrenie na chvíľu nahradíte huňatými svetrami, prerušenú elektrinu oklamete sviečkami a baterkami, bez týchto médií nejaký čas vydržíte. Ale vydržte bez funkčnej toalety a odtokov, najmä ak bývate niekde na piatom poschodí veľkého bytového domu uprostred rozľahlého sídliska. Riešenie, lepšie povedané záchrana, je tu: krtkovanie Ab-krtkovanie.sk. Krtko je celkom milý tvor, ktovie ako by sa mu páčilo, keby vedel, že sme si jeho meno požičali na označenie čistenia kanalizácií. Našťastie o tom nevie, tak naďalej môžeme pokojne takto označovať prenikanie našich pomôcok zanesenými kanalizačnými rúrami. Konieckoncov, pohyb krtka pod zemou a našich pracovných elementov, často tiež pod zemou, je naozaj podobný. O čo ide ? Predovšetkým – v najťažšej vašej „bezodtokovej“ chvíli nám pokojne zavolajte, kedykoľvek, vo dne, v noci, a poskytnite nám kvalitné vstupné informácie. Podobne, ako keď voláte na políciu, či zdravotnícku pomoc.

Kanalizácia 2.jpg

Miesto, presnú adresu, v akom objekte je problém /rodinný dom, bytovka, ktoré poschodie, či ide o WC, vaňu, atď./. Prídeme čoskoro a problém vyriešime. Ako ? Máme celý kŕdeľ „krtkov“. Ak je potrebné, najprv kritické miesto zmonitorujeme kamerou. Potom sa rozhodneme pre elektromechanickú špirálu, alebo vysokotlakový prúd vody. Ak ide o tvrdú usadeninu, alebo koreň stromu prerastený do rúry, nasadíme frézu. V starších domoch niekedy nevedno, kadiaľ kanalizácia vedie. Nevadí, dokážeme ju vytrasovať a nanovo zakresliť. Dokonca aj v prípade jej poškodenia vás zachránime od výkopových prác našim „packerom“, t.j. poškodené miesto opravíme živicovým lepením. Nečakajte, až bude problém akútny. Je dobré si „krtka“ pustiť do kanalizácie aj preventívne. Ozvite sa, stojí to za to v každom prípade. Ceny sa báť netreba. Dopravu si neúčtujeme, patríme k najlacnejším, skryté poplatky nemáme. Disponujeme najmodernejšou technikou, skúseným, kvalifikovaným tímom, sme k dispozícii nonstop na celom západnom Slovensku. Naše číslo telefónu by malo byť na viditeľnom mieste aj vo vašej kúpeľni…